Sprężarki klimatyzacji samochodowej, sezon 2016

, 5 maja 2016, 15:30

Na sezon 2016 Nissens poszerzył ofertę sprężarek klimatyzacji (produkty fabrycznie nowe) o 104 nowe ref., w tym znacznie rozbudowana została oferta do samochodów ciężarowych oraz pojazdów rolniczych („agro”).

Wszystkie sprężarki zalewane są fabrycznie olejem (właściwy typ, lepkość i ilość). W wybranych ref. kompresorów w kartonie dodane są dodatkowe wtyczki-przejściówki – zapewniające zastosowanie fizycznie tego samego kompresora do kilku modeli aut (standard Multi-Fit Nissens – odpowiednie oznaczenie w katalogu Nissens). O-ringi dołączane są standardowo w kartonie z kompresorem. Wybrane ref. (np. 89036), dostarczane są w komplecie ze sprzęgłem jednokierunkowym (oznaczenie w katalogu Nissens: wolne koło, ang. free wheel).

Wybrane ref. kompresorów przeznaczone do aut, w których występują najczęściej problemy z zanieczyszczeniami wewnątrz układu klimatyzacji, wyposażone są w komplecie w kartonie w tzw. filtry siatkowe, które montuje się w wężach lub króćcach dochodzących do strony ssania kompresora. Filtr siatkowy zabezpiecza kompresor przed dostaniem się do niego nie wypłukanych zanieczyszczeń z układu klimatyzacji.

Doboru części Nissens można dokonać wg katalogu Nissens online, dostępnego dla każdego bez konieczności logowania pod adresem www.nissens.com.pl, zakładka Katalogi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!