Katalog online HELLA – uniwersalna oferta

17 czerwca 2014, 8:01

W katalogu internetowym Universal Parts HELLA dostępna jest bogata oferta producenta oświetlenia oraz elementów układu elektrycznego pojazdów. Dzięki prostej nawigacji, katalog pozwala na szybkie wyszukanie potrzebnych produktów i porównanie ich z innymi.

Katalog HELLA umożliwia przegląd wszystkich produktów firmy dla poszczególnych sektorów motoryzacji, dostępnych na rynku aftermarketowym. Znajdują się tam uniwersalne rozwiązania dla wielu segmentów pojazdów.

Reflektory pomocnicze

W katalogu Universal Parts HELLA znajduje się kompletna oferta oświetlenia pomocniczego. Reflektory zostały zaprojektowane specjalnie do radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Ludzie, którzy narażają siebie i swoje pojazdy na niebezpieczne warunki pracy, muszą być w stanie polegać na swoich światłach bez względu na okoliczności.

Lampy robocze

Światła robocze HELLA są przeznaczone do użytku profesjonalnego. Wybierać możemy pomiędzy oświetleniem halogenowym, ksenonowym i w technologii LED. Reflektory i soczewki, które zostały opracowane specjalnie dla tej aplikacji, zapewniają długotrwałą wydajność.

Lampy sygnalizacyjne

Zadaniem tego typu lamp jest emisja odpowiedniego sygnału ostrzegawczego, widocznego dla innych użytkowników dróg. Nowy, wysokiej jakości produkt K-LED 2.0 to pierwsza inteligentna lampa, która może nie tylko migać lub obrócić się, ale również samemu wykrywa różnicę między dniem a nocą.

Światła do jazdy dziennej

Oświetlenie używane do jazdy dziennej nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, może również wpłynąć na podniesienie atrakcyjności wizualnej pojazdu. Bogata oferta uniwersalnych świateł do jazdy dziennej HELLA pozwala na dopasowanie produktów do własnego gustu. Większość referencji jest oparta na technologii LED.

 

Katalog HELLA dostępny na stronie: www.catalog.hella.com to najlepsze miejsce do wyboru uniwersalnego oświetlenia do samochodów cieżarowych, osobowych, przyczep czy naczep. Wybór z ponad 8 tysięcy referencji w pełni odpowiada na potrzeby klientów. Jednocześnie oferuje gwarancję jakości, charakterystyczną dla produktów HELLA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!