Menu

Szkolenia

Bosch – harmonogram szkoleń w lutym

Firma Bosch opublikowała listę swoich szkoleń w lutym. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Grudniowe szkolenia Bosch

W grudniu, Centrum Szkoleniowe Bosch w Warszawie zaprasza mechaników samochodów ciężarowych na kilka stacjonarnych szkoleń technicznych.

Listopadowe szkolenia Bosch

W listopadzie firma Bosch przygotowała jedno spotkanie szkoleniowe dedykowane pojazdom ciężarowym. Kurs odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Bosch w Warszawie. Szczegóły zawiera poniższa tabela.

Szkolenia Bosch w październiku

W październiku Centrum Szkoleniowe Bosch w Warszawie zaprasza mechaników samochodowych na cztery stacjonarne szkolenia techniczne z zakresu diagnostyki pojazdów ciężarowych.

Szkolenia Bosch we wrześniu

We wrześniu Centrum Szkoleniowe Bosch w Warszawie zaprasza mechaników samochodowych na jedno stacjonarne szkolenie techniczne z zakresu diagnostyki pojazdów ciężarowych.

Właściwy dobór materiałów ciernych do pojazdów ciężarowych – webinar Textar

Marka Textar zaprasza na kolejny webinar poświęcony układom hamulcowym w ciężarówkach. W drugą środę czerwca odbędzie się bezpłatne szkolenie online przygotowane specjalnie z myślą o mechanikach specjalizujących się w pojazdach użytkowych.

Szkolenia techniczne Bosch dla mechaników samochodowych

W czerwcu Centrum Szkoleniowe Bosch w Warszawie zaprasza mechaników samochodowych na stacjonarne szkolenia techniczne z zakresu diagnostyki pojazdów ciężarowych.

Lutowe szkolenia w Autos

Szkolenia oferowane przez Autos to kompendium wiedzy dla mechaników pojazdów ciężarowych. Na liście kilkudziesięciu kursów poruszana jest tematyka, zarówno układów pneumatycznych, elektrycznych, jak i ogólna diagnostyka pojazdów.

Szkolenia w firmie LONTEX

Wydarzenia w ostatnim okresie wskazują, że poza pandemią Covid-19, branży transportowej przychodzi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. Nowe obwarowania pojawiają się wraz z Unijnym Pakietem Mobilności. Pierwsze reformy dotyczące norm czasu jazdy oraz odpoczynków weszły w życie już 20 sierpnia 2020 r. – a to jeszcze nie wszystko. Smart tachografy, obowiązek rejestracji przez kierowców nowych […]

Styczniowe szkolenia ciężarowe IC

W styczniu Inter Cars rusza z kolejnym cyklem szkoleniowym dla specjalistów od rynku ciężarowego. W pierwszym miesiącu tego roku zaplanowano dwa szkolenia, oba odbędą się w Czosnowie.