Szkolenia Autos dla mechaników wracają po wakacjach

6 września 2016, 15:32

Po wakacyjnej przerwie Autos wraca z ofertą szkoleń teoretycznych i praktycznych, przygotowanych dla właścicieli warsztatów i mechaników chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, m. in. z zakresu pneumatyki, układów benzynowych, diagnostyki, skrzyń biegów czy komfortu.

Jednym ze szkoleń zaplanowanych na wrzesień jest m.in. szkolenie dotyczące aktualizacji TEBS, realizowane w związku ze zmianą dotyczącą kodów PIN wprowadzaną przez Knorr-Bremse. Jest to szkolenie dedykowane głównie dla posiadaczy oryginalnych testerów diagnostycznych EcuTalk tej marki, którzy od 1 lipca mogli zauważyć, że kody TEBS GEN 2 nie są już aktywne. Zmiana nastąpiła ze względu na bardzo szybki rozwój układów hamulcowych i z tego względu dotychczasowe kody zostały unieważnione.

Najbliższe szkolenia realizowane we wrześniu

szkol-autos

Szkoleniowa oferta Autos odpowiada na bieżące potrzeby praktyków. Więcej szczegółów na temat szkolenia aktualizacyjnego TEBS i pozostałych szkoleń dostępnych w sieci Autos w drugiej połowie 2016 roku znajdą Państwo na dedykowanej stronie szkolenia.autos.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!