Listopadowe szkolenia ciężarowe

28 października 2016, 12:53

Ciężarówki Show Car pozostają w trasie i w listopadzie wciąż oferują szkolenia dla mechaników z branży ciężarowej.

Show Car to program bezpłatnych szkoleń technicznych Inter Cars. Specjalnie przygotowane na potrzeby klientów z rynku ciężarowego naczepy w najbliższym czasie odwiedzą kolejne polskie miasta.

Od 15 do 18 listopada Show Car stacjonować będzie na terenie filii Inter Cars w Długołęce. 18 listopada ciężarówka pojawi się w Lęborku. Z kolei w dniach 22-25 listopada zaparkuje przy filii w Gdyni.

info_pras_inter_cars_szkolenia_ciezarowe

W programie przewidziano szkolenia z takiej tematyki, jak m.in. rozwój technologii uszczelnień, filtracja w pojazdach silnikowych, układ zasilania paliwem: wtryski i pompy wysokiego ciśnienia, układ elektryczny silnika: alternator, rozrusznik, prawidłowy dobór i diagnostyka akumulatorów w samochodach ciężarowych, układy hamulcowe, kompletacja części silnikowych, układy korbowe w pojazdach użytkowych oraz turbodoładowanie silników spalinowych.

Ponadto pracownicy warsztatów mogą rozwijać swoją wiedzę i szlifować umiejętności, korzystając z oferty Centrum Szkoleniowego Inter Cars. W listopadzie odbędą się w nim szkolenia poświęcone EBS/ESP, jak również układom oczyszczania spalin Euro 3-5 (Ad-Blue).

Dokładny harmonogram znaleźć można na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl. Również pod tym adresem można zapisać się do udziału w szkoleniach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!