Znamy pierwsze lokalizacje ShowTruck 2018

28 lutego 2018, 14:34

W tym roku mobilna ciężarówka szkoleniowa ShowTruck zamierza odwiedzić ponad dwadzieścia lokalizacji i przeszkolić ponad trzy tysiące uczestników! Szkolenia przeprowadzą prelegenci z Inter Cars, a także partnerzy całej akcji, wśród nich m.in. Bosch i Febi.

Tegoroczna edycja szkoleń rozpoczyna się już 13 marca w Białymstoku i Suwałkach. Przez pierwsze dwa dni ShowTruck stacjonował będzie w stolicy Podlasia, a tematami szkoleń będą: Systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych – diagnostyka KTS Truck oraz budowa i zasada działania elektro-pneumatycznych układów hamulcowych na przykładzie układu Knorr 2.2. Oba szkolenia rozpoczną się o godz. 9.30 i potrwają do wczesnych godzin popołudniowych.

W dniach 15-16 marca ShowTruck przeniesie się do Suwałk, gdzie zaplanowano dwa dni intensywnych szkoleń. W czwartek uczestnicy zaznajomią się ze specjalistycznymi poradami na temat układu oczyszczania spalin Euro 6 pod kątem niedomagania układów i diagnostyki, poznają również Intarder – zwalniacz firmy ZF. Z kolei piątkowe panele dedykowane będą czujnikom EDC i FEBI stosowanym w  pojazdach ciężarowych oraz diagnostyce układu za pomocą urządzeń diagnostycznych KTS Truck i TEXA. Ze wszystkimi powyższymi szkoleniami zapoznają się także uczestnicy warsztatów w Sochaczewie, do którego ShowTruck zawita w dniach 20-23 marca. W kolejnych tygodniach największa mobilna ciężarówka szkoleniowa w Polsce przyjedzie jeszcze m.in. do Cieszyna, Starachowic, Kalisza, Nowego Sącza, Piły, Rzeszowa, Płocka, Radomia, Wrocławia i Krakowa.

Innowacyjna formuła szkoleń zaproponowanych przez Inter Cars spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem w środowisku, zarówno wśród klientów, dostawców, jak i filiantów.
O sukcesie projektu najlepiej świadczą liczby – ponad 100 szkoleń, w których udział wzięło około 3 tysięcy uczestników.

– Chcielibyśmy podziękować wszystkim klientom odwiedzającym naszą mobilną salę szkoleniową. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja Projektu ShowTruck będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem, a proponowana tematyka oraz forma szkoleń spełnią oczekiwania wszystkich uczestników – Radosław Sujka, menedżer ds. szkoleń Inter Cars.

 

Wiele wskazuje na to, że w 2018 r. projekt ShowTruck zyska kolejnych zwolenników, przybędą nowe lokalizacje, a liczba uczestników znacząco się zwiększy. Zmodyfikowane zostały tematy szkoleń, obecnie obejmują one o wiele szersze spektrum i skupiają się w na wielu płaszczyznach, nie poruszanych w ubiegłorocznej edycji projektu.

ShowTruck 2018 to m.in.:

  • diagnostyka komputerowa w silnikach z normą Euro 6,
  • układy oczyszczania spalin z normą Euro 6,
  • układ przeniesienia napędu (zautomatyzowane oraz manualne skrzynie biegów stosowane w pojazdach ciężarowych i sprzęgła we współczesnych pojazdach ciężarowych),
  • współczesne układy hamulcowe powiązane z systemami bezpieczeństwa stosowane w pojazdach ciężarowych.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń z rynku ciężarowego oraz zapisy na szkolenia ShowTruck dostępne są na stronie internetowej https://truck.intercars.com.pl/pl/ciezarowe/szkolenia/showcar/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!