Szkolenia z zakresu chłodnictwa w Inter Cars 

, 4 września 2018, 10:01

W dniach 6-7 września 2018 roku Inter Cars uruchamia dla swoich klientów cykl szkoleń technicznych z zakresu chłodnictwa i agregatów chłodniczych w pojazdach użytkowych.

Odbycie pełnego cyklu szkoleń oraz wybranych modułów tematycznych umożliwi zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie eksploatacji i napraw agregatów chłodniczych, przygotowanie kursantów do zagadnień związanych z obsługą F-GAZ oraz do egzaminu.

Cały cykl oferowany przez Inter Cars składa się z sześciu modułów. Uczestnicy mogą całościowo zgłosić się do udziału we wszystkich, mogą wybrać także część z nich. Warto pamiętać jednak, że deklarując udział w każdym z modułów i wyrażając chęć wzięcia udziału w egzaminie, klient może uzyskać rabat w kwocie 1000 zł netto. Wówczas za wszystkie szkolenia zapłaci 9000 zł.

Koszt udziału w każdym (poza ostatnim) module wynosi 1700 zł netto/osobę. Ostatnie spotkanie, będące szkoleniem przygotowującym do egzaminu F-Gaz na Certyfikat Kat. I oraz samym egzaminem państwowym, to wydatek rzędu 1500 zł netto. Wszystkie spotkania będą miały miejsce w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Polskim, tam także odbędzie się egzamin.

Zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniach mogą zapisać się na nie poprzez stronę internetową www.truck.intercars.com.pl/pl/ciezarowe/szkolenia lub wysyłając mail na adres szkolenia@intercars.eu. Dodatkowych informacji na temat całego cyklu szkoleń z zakresu chłodnictwa udziela Jacek Stępień – tel. 695 505 985.

Szkolenia techniczne z zakresu chłodnictwa i agregatów chłodniczych w pojazdach użytkowych:

  • Moduł I – Podstawy chłodnictwa (11-12 października 2018);
  • Moduł II – Agregaty do pojazdów użytkowych (25-26 października 2018);
  • Moduł III – Agregaty do pojazdów ciężarowych (8-9 listopada 2018);
  • Moduł IV – Agregaty naczepowe (22-23 listopada 2018);
  • Moduł V – Podstawy lutowania twardego (6-7 grudnia 2018);
  • Moduł VI – Szkolenie przygotowujące do egzaminu F-Gaz na Certyfikat Kat. I – Egzamin państwowy (19-20 grudnia 2018).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!