Szkolenia w firmie LONTEX

23 października 2020, 11:00

Wydarzenia w ostatnim okresie wskazują, że poza pandemią Covid-19, branży transportowej przychodzi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. Nowe obwarowania pojawiają się wraz z Unijnym Pakietem Mobilności. Pierwsze reformy dotyczące norm czasu jazdy oraz odpoczynków weszły w życie już 20 sierpnia 2020 r. – a to jeszcze nie wszystko. Smart tachografy, obowiązek rejestracji przez kierowców nowych czynności, tachografy w busach, zmiany naliczania diet i ryczałtów – to tylko część czekających nas jeszcze „rewolucji transportowych”.

Nowe wymagania zmuszają przewoźników do szukania nowych rozwiązań. Z tych powodów firma LONTEX,  specjalizująca się  w szkoleniach dla transportu, rozliczeniach czasu pracy kierowców czy naprawach tachografów opracowała system szkoleń dostosowany do oczekiwań klientów – dostępny w trzech formach:

  • E-LEARNINGU –  prowadzone za pośrednictwem platformy szkoleniowej. Każdy z uczestników otrzymuje indywidualny login i hasło do konta z wybraną tematyką. Szkolenia opracowane w formie animacji video, co daje możliwość, by w przystępny sposób zgłębić dosyć często skomplikowane zagadnienia.
  • WEBINARÓW –  szkolenia przeprowadzone za pośrednictwem platformy do pracy zdalnej, prowadzenia zajęć, prezentacji.
  • STACJONARNIE – szkolenia w formie tradycyjnej organizowane na terenie całej Polski przy użyciu najlepszych narzędzi w postaci programów do analizy danych oraz symulatorów tachografów cyfrowych.

Prelegenci LONTEX to eksperci zagadnień takich jak – analiza i rozliczanie czasu pracy kierowcy, obsługa tachografów, telematyka GPS, obsługa programów do tworzenia ewidencji czasu pracy kierowcy. Tematy poruszane na szkoleniach są dedykowane dla poszczególnych stanowisk pracy, dlatego też dzielone są na:

  • kierowców samochodów ciężarowych o DMC powyżej 3,5 tony,
  • kadrowe, księgowe, osoby rozliczające,
  • spedytorzy, dyspozytorzy, osoby zarządzające transportem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!