Nowe wideo Diesel Technic: wymiana siłownika

24 lutego 2017, 11:12

Na swoim kanale YouTube firma Diesel Technic prezentuje poradniki dotyczące napraw pojazdów ciężarowych. W nowym odcinku, specjaliści wymieniają siłownik oraz pompę podnoszenia kabiny.

Dwóch mechaników specjalizujących się w naprawie pojazdów ciężarowych: Björn i Lars demonstrują jak powinna przebiegać wymiana siłownika oraz pompy podnoszenia kabiny.

Zaprezentowany został cały proces wymiany części – od odkręcenia pierwszej śruby po testy sprawdzające, czy wszystko działa jak należy. Eksperci przedstawiają wszystkie czynności krok po kroku, zwracając uwagę na szczegóły, na które trzeba zwrócić uwagę. Przykładowo, możemy dowiedzieć się, jakie konsekwencje może spowodować gęsty olej hydrauliczny i duże ciśnienie panujące w systemie.

Film jest dostępny z napisami w języku angielskim. Wystarczy kliknąć ikonę “napisy” po prawej stronie dolnej części odtwarzacza.

DT ma w planach emisję kolejnych filmów. Czego będą dotyczyły? Swoje sugestie można zgłaszać na facebookowym profilu: www.facebook.com/DTSpareParts

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!