Opona Michelin lub BFGoodrich za złotówkę

23 lipca 2018, 10:49 Promocja zakończona

18 lipca wystartowała akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars zakupując jednorazowo sześć opon Michelin lub BFGoodrich, na jedną z nich otrzymają rabat 50%. Z kolei przy zakupie dwunastu opon ciężarowych za najtańszą zapłacą tylko 1 zł.

Sprzedaż premiowa wystartowała 18 lipca i potrwa do końca września 2018 roku lub do wyczerpania zapasu nagród. Jednocześnie organizator zastrzega sobie możliwości przedłużenia oferty w zależności od dostępności towaru. Sprzedaż obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę. Klient wybrany towar może zamówić również online, aby jednak zostało ono objęte akcją promocyjną, musi skontaktować się w tej sprawie z najbliższą filią. Wówczas pracownik Inter Cars wprowadza zamówienie do systemu i w ten sposób wygenerowany zostaje rabat, z którego skorzystać może klient.

Aby nabyć opony w promocyjnej cenie, klient musi jednorazowo zakupić:

  • sześć opon ciężarowych Michelin lub BFGoodrich, wówczas za pięć z nich zapłaci cenę wynikającą z cennika, a na jedną – najtańszą – otrzyma rabat 50%;
  • dwanaście opon ciężarowych Michelin lub BFGoodrich, wówczas za jedenaście z nich zapłaci cenę wynikającą z cennika, a jedną – najtańszą – będzie mógł kupić w promocyjnej cenie 1 zł netto.

Uczestnik sprzedaży premiowej musi wyrazić zgodę na zakup nagrody w cenie 1 zł netto w momencie składania zamówienia u sprzedawcy. W akcji biorą udział wybrane opony Michelin lub BFGoodrich.

Dodatkowym bonusem akcji jest możliwość darmowego montażu zakupionych opon dla klientów korzystających z programu flotowego. Szczegółowych informacji na ten temat udziela Łukasz Kędzior (tel. +48 12 201 34 20, mail: lkedzio1@intercars.eu).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!