Busiarz zajechał kierowcy drogę, a ten wysiadł z bronią

17 października 2022, 15:04

Do niecodziennego zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw na terenie wrocławskiego Grabiszyna. Eskalacja agresji między kierowcami nastąpiła z powodu rzekomo nieprawidłowo wykonanego manewru przez kierującego busem. To wystarczyło, aby jeden z uczestników wyjął przedmiot przypominający broń palną a drugi dołączył do niego z siekierą w ręku.

Kryminalni z Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek zatrzymali mężczyznę, który groził kierowcy busa przedmiotem przypominającym broń palną, bo ten ponoć „zajechał mu drogę”. Policjanci zatrzymali podejrzanego agresora, który odpowie nie tylko za groźby karalne, ale także za posiadanie środków odurzających. W związku z tym 44-letniemu mieszańcowi Wrocławia grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Charakter, w jakim wystąpił drugi ze sprawców jest badany przez śledczych. Dopuścił się on bowiem dodatkowego karygodnego czynu. Na sam koniec całej akcji uderzył siekierą w odkurzacz znajdujący się na stacji paliw. czym spowodował starty w wysokości 13 tys. złotych na szkodę właściciela stacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!