Zgromadzenie Członków VRI w Polsce

23 maja 2005, 0:00

W tym roku firma Lumag była współorganizatorem 24. Zgromadzenia Członków VRI (Federacji Przemysłu Okładzin Ciernych), które odbyło się w Gdańsku w dniach 12-13 maja 2005. Celem spotkania było podsumowanie działalności federacji za rok 2004. Członkami VRI są między innymi takie firmy jak TMD, Roulunds, Raybestos, Federal-Mogul, Honeywell, ITT.
Korporacja Niemieckich Producentów Materiałów Ciernych rozpoczęła swoją działalność już w roku 1947 jako autonomiczna grupa producentów, a w 1982 roku założyła własną organizację pod nazwą VRI.
Członkowie tej organizacji dbają nie tylko o interesy producentów, ochronę receptur i technologii, ale przede wszystkim o wprowadzanie nowych rozwiązań, przyjaznych dla środowiska.
Na miejsce organizacji zgromadzenia VRI wybrano Polskę ze względu na niedawne przystąpienie naszego kraju do Unii Europejskiej. Oprócz posiedzenia program zgromadzenia obejmował także wykład na temat obecnej sytuacji gospodarczej w Polsce, zwiedzanie Gdańskiej Starówki, wysłuchanie koncertu organowego w Oliwie i spacer po sopockim molo. Lumag jest członkiem VRI od lipca 1998 roku. Pozwala to przedsiębiorstwu miedzy innymi pełnoprawnie używać numerację WVA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!