Pomorska Miss Scania 2015

14 września 2015, 11:33

Już po raz czternasty odbyły się wybory „Pomorskiej Miss Scania”. Najpiękniejsze ciężarówki szwedzkiej marki zacięcie rywalizowały o tytuł. Pojawiły się zarówno samochody, które spędziły wiele lat na drogach jak i te całkiem nowe. W sumie do walki o tytuł stanęła rekordowa liczba pojazdów.

Aż 49 ciężarówek rywalizowało o tytuł „Pomorskiej Miss Scania”. Jury składające się z przedstawicieli najpoczytniejszych tytułów prasy branżowej oraz Dyrektora Oddziału Scania Gdańsk – Sławomira Hofmana przyznało zaszczytny tytuł najpiękniejszej ciężarówki zlotu – Pomorskiej Miss Scania 2015 “Dywizjonowi 303”, firmy Repiński. W kategorii “Weteran Szos” zwyciężyła Scania Vabis z PKS Gdańsk, zaś w kategorii Nagroda Dyrektora Scania oraz Nagroda Publiczności zwyciężyły kolejno: Scania V8 z firmy Grunke oraz pojazd Scania z firmy Baca.

Imprezę odwiedziło ponad 1 800 miłośników ciężarówek zaś podczas towarzyszących wyborom targów swoją ofertę zaprezentowało ponad 20 wystawców branżowych. Zgodnie z tradycją nie mogło zabraknąć stałego punktu programu – parady najpiękniejszych
ciężarówek ulicami Trójmiasta.

Zwieńczeniem Pomorskiej Miss Scania była wieczorna gala w Centrum Stocznia Gdańsk z udziałem 500 klientów którzy bawili się do białego rana przy muzyce zespołów Czerwone Gitary oraz Coctail.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!