Nowe Renault w Inter Truck

, 2 października 2015, 12:58

Dla podtrzymania aktywności branży transportowej ważne są pojazdy dystrybuujące AdBlue. Do tego grona dołączył ostatnio kolejny, Renault T 430, który rozpoczął pracę w firmie Inter Truck z Kutna.

Firma Inter Truck specjalizuje się w obsłudze rynku motoryzacyjnego. Główny zakres działalności związany jest z dystrybucją AdBlue – wodnego roztworu mocznika, stosowanego jako reduktor rozkładu tlenków azotu w katalizatorze CSR.

Ze względu na szeroką ofertę rynku ciągników siodłowych wybór pojazdu został poprzedzony jazdami testowymi. Pod uwagę brano kilka aspektów, na pierwszy ogień poszło zużycie paliwa. Nie dziwi więc że zarówno pojazd testowy jak i ten dostarczony do Inter Truck zostały wyposażone w pakiet Fuel Eco (m.in. odłączna sprężarka, pompa wspomagania kierownicy o zmiennym wydatku, tempomat elastyczny czy Optiroll).

Sprawdzony silnik DTi 430 w połączeniu ze zautomatyzowaną skrzynią biegów OPTIDRIVER, gwarantują terminowość dostawy. Dodatkowym plusem jest znajdujący się niedaleko serwis Polsad z zapleczem technicznym przygotowanym do szybkiej obsługi najnowszych pojazdów z rodziny T.

Nowy nabytek Inter Truck to pojazd przyjemny dla kierowcy. Charakteryzuje się niestandardową kolorystyką deski rozdzielczej i tapicerki (brąz ultimate), fotelami kierowcy i zmiennika w wersji KOMFORT, a także leżanką w najwyższej wersji ULTIMATE. T430 to także jeżdżąca reklama. Firmowe barwy, elementy wyposażenia dodatkowe oraz koła z lekkich stopów, które jednocześnie ładnie wyglądają i obniżają masę własną, na pewno zwrócą uwagę, i to nie tylko potencjalnych klientów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!