Delta Trans od 26 lat stawia na Volvo

19 października 2015, 10:43

Grupa Delta Trans należy do największych operatorów logistycznych w Polsce. Firma na przestrzeni 26 lat działalności współpracuje z Volvo Trucks, jako dostawcą floty pojazdów ciężarowych i towarzyszących im usług. W segmencie o DMC powyżej 7,5 t firma posiada wyłącznie pojazdy marki Volvo.

Delta Trans ściśle współpracuje z Volvo Trucks od początku swojej działalności – pierwszym samochodem ciężarowym zakupionym przez firmę, już w roku 1989, był właśnie pojazd Volvo – ówczesny model F12. Od momentu tej decyzji zakupowej bliska współpraca pomiędzy obydwiema firmami zacieśniała się i umacniała na przestrzeni lat, a prężnie rozwijająca się Delta Trans szybko stała się pierwszym dużym Klientem flotowym Volvo Trucks w Polsce.

Aktualnie, flota transportowa firmy liczy blisko 400 własnych zestawów, w tym jednostki specjalistyczne – innenladery oraz silosy, przy czym w segmencie o dmc powyżej 7,5 t Delta Trans posiada wyłącznie pojazdy marki Volvo.

– „Dla każdego, nawet postronnego obserwatora, Volvo kojarzy się zawsze z trzema zagadnieniami – jakością, bezpieczeństwem i troską o środowisko naturalne. Dbałość ze strony Volvo Trucks o spełnienie tych kryteriów, bo to się faktycznie dzieje, przekłada się bezpośrednio na funkcjonowanie firmy transportowej, na jej relacje z Klientem i jej wyniki finansowe” – powiedział Adam Rams, współzałożyciel, współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu spółek tworzących Grupę Delta Trans – „Pojazdy Volvo Trucks są znane na całym świecie. To marka znana ze swojej jakości i niezawodności. Kiedy klient, który wymaga specjalistycznych rozwiązań transportowych, widzi, jakimi pojazdami operuje firma transportowa, zna tę firmę, to w relacjach z klientem, nie musimy już tłumaczyć, czy jesteśmy w stanie wykonać określone zlecenia. To już, w pewnym sensie, odpowiada za nas marka pojazdów, którymi się posługujemy” – dodał.

Istniejąca od 1989 r. firma Delta Trans świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu drogowego, obsługi magazynowej, logistycznej i celnej oraz outsourcingu produkcyjnego dla Klientów z różnych sektorów branżowych. Posiada w swoim portfolio największe koncerny międzynarodowe branży motoryzacyjnej oraz huty szkła i jest jedną z nielicznych firm, która w oparciu o swoje zaplecze techniczne i intelektualne zapewnia usługi ściśle dopasowane do potrzeb klienta, zgodnie z modelem one stop shopping.

Grupa Delta Trans, w ramach której funkcjonują spółki Delta Trans Logistik i Delta Trans Transporte, jest jednym z największych polskich przewoźników, świadcząc swoje usługi zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym. W chwili obecnej, transport samochodowy stanowi około 50% w ogólnym przychodzie Grupy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!