Resory Schomäcker w ofercie Inter Cars

19 października 2015, 14:30

Schomäcker jest znanym na świecie producentem resorów do pojazdów użytkowych. Firma oferuje części do praktycznie wszystkich marek samochodów – są to m.in. resory paraboliczne, belkowe czy też wielopiórowe wraz z towarzyszącymi im akcesoriami.

Schomacker s

Jako partner sektora wyposażenia oryginalnego, Schomäcker spełnia wymagania producentów samochodów takich jak Daimler, BPW oraz SAF-Holland. Producent resorów osiąga takie same poziomy również w sektorze części zamiennych. Nie jest więc zaskoczeniem, że od wielu lat, Schomäcker zaopatruje międzynarodowych sprzedawców detalicznych, którzy dzięki temu mogą spełnić wymagania klientów.

Schomacker

Wszyscy stali dostawcy Schomäcker posiadają certyfikację OEM, są regularnie kontrolowani i sprawdzana jest zgodność dostaw z europejskimi standardami. Produkcja realizowana w pełni w Niemczech zapewnia wysoką jakość, żywotność produktów jest do 50% dłuższa niż produktów no-name. Oryginalne resory Schomäcker są rozpoznawalne po znaku jakości – po oryginalnym logo “S” nabitym na resorze i dacie produkcji. Renomowana certyfikacja, system zarządzania jakością Schomäcker spełnia najwyższe wymogi przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie (ISO TS 16949).

Produkty Schomäcker znajdują się w ofercie Inter Cars SA.

Przykładowe indeksy:

  • 33683000-S
  • 73006000-S
  • 09681000-S
  • 90207000-S

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!