Conti Coach i Conti CityPlus docenione przez operatorów flot

19 października 2015, 10:05

Wiodący na rynku niemieckim operatorzy flot autobusowych docenili oponę Conti Coach za wysoką efektywność kosztową dzięki niższemu nawet do 3 proc. zużyciu paliwa, natomiast model Conti CityPlus zyskał uznanie za zapewnienie optymalnego poziomu komfortu i doskonałe własności jezdne.

Komfort, efektywność kosztowa oraz bezpieczeństwo to podstawowe wymagania, jakim muszą sprostać opony stosowane w autobusach i autokarach. Modele Conti Urban, Conti CityPlus oraz Conti Coach zaspokajają potrzeby przewoźników działających we wszystkich segmentach rynku – od komunikacji miejskiej, przez transport regionalny, aż po długodystansowe przewozy autokarowe.

Opinie klientów na temat opon Continental

Luca Montanaro, odpowiedzialny za zarządzanie flotą 130 pojazdów włoskiego przewoźnika autobusowego Star SPA, istniejącego od 1922 roku: „Nasza firma oferuje bezpieczny i wygodny transport pasażerski po przystępnych cenach. Własności użytkowe opon i bezpieczna eksploatacja przy wydłużonych przebiegach przekładają się bezpośrednio na wydajność kosztową całej floty autobusów. Od kiedy zaczęliśmy korzystać z opon Conti Coch, obniżyliśmy zużycie paliwa naszej floty do 3%.”

Luc Meekers, odpowiedzialny za zarządzanie flotą ponad 100 autokarów belgijskiej firmy Staf Cars, założonej 1957 z siedzibą w Lommel, zauważył: „Oferujemy niezawodne, całoroczne połączenia autobusowe pomiędzy miastami w Belgii oraz poza granicami kraju. Potrzebujemy, więc opon, które będą charakteryzować się optymalnymi własnościami jezdnymi na wszystkich rodzajach dróg. Dlatego stawiamy na wysokiej jakości ogumienie firmy Continental. Zarówno modele Conti CityPlus, jak i Conti Coach zaskoczyły nas doskonałymi własnościami jezdnymi i krótką drogą hamowania na mokrej nawierzchni. Dzięki nim nasi klienci i kierowcy czują się zawsze bezpiecznie.”

Ingo Kehl, Dyrektor Zarządzający Sieckendiek GmbH & Co. KG – przewoźnika autokarowego dysponującego flotą ponad 40 autobusów i autokarów oraz właściciela autoryzowanego serwisu firmy MAN z siedzibą w Versmold-Peckeloh, we Wschodniej Westfalii, w Niemczech: „Zawsze staramy się, by nasi klienci dotarli na miejsce bezpiecznie i o czasie. Dlatego bezpieczeństwo i jakość naszej floty autokarowej odgrywa w naszej firmie niesłychanie ważną rolę. Dotyczy to również ogumienia. Opony Conti Coach spełniają nasze wysokie wymagania: zapewniają ponadprzeciętny komfort jazdy, doskonałe własności jezdne oraz niski poziom hałasu – co doceniają również nasi klienci.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!