Bridgestone wprowadza nowy bieżnik U-AP 001

20 października 2015, 11:19

Bridgestone przedstawia nowy bieżnik Bandag U-AP 001 przeznaczony do opon wszystkich osi w pojazdach eksploatowanych w mieście. Staje się on nie tylko nowym wzorcem w bieżnikowaniu opon do samochodów użytkowanych w warunkach miejskich, ale także propozycją dla operatorów parków pojazdów starających się obniżać koszt. Zaprojektowany z myślą o autobusach miejskich i pojazdach komunalnychbridgestone_reifen-10653, nadaje się do całorocznej eksploatacji i jest odporny na nierównomierne zużycie. Dzięki tym cechom operatorzy flot mogą maksymalnie wykorzystać posiadane zestawy opon podczas jazdy po ulicach miast.

Trwałość

Nowy bieżnik Bandag U-AP został zaprojektowany tak, by sprostać zróżnicowanym nawierzchniom, ciasnym zakrętom, nieprzewidywalnym obciążeniom oraz ciągłemu zatrzymywaniu się i ruszaniu. Bandag U-AP 001 jest trwalszy nawet o 25 proc., co przekłada się na znaczne oszczędności na wymianie i eksploatacji ogumienia.

Charakterystyka

Oprócz trwałości atutem bieżnika Bandag U-AP 001 jest także jego charakterystyka. Dzięki zastosowaniu bieżnika wysokiej klasy i zaawansowanej technologii Dual Sipe firmy Bridgestone, opony bieżnikowane najnowocześniejszą metodą oferują doskonałe właściwości jezdne na każdej nawierzchni i przy każdej pogodzie, z jaką mogą się spotkać kierowcy w mieście. Dotyczy to także znakomitej przyczepności na mokrej i zaśnieżonej drodze, co potwierdzono oznaczeniem M+S. Nowy wzór ogranicza także ryzyko zakleszczania się w rowkach bieżnika drobnych kamieni, co zmniejsza tempo zużywania się opony i wydłuża jej żywotność(1).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!