Discovery kręci program o polskich kierowcach ciężarowych

27 października 2015, 11:14

Nowym program na antenie Discovery Channel weźmie pod lupę zawodowych kierowców pojazdów ciężarowych. Możemy czuć się wyróżnieni, bowiem dołączamy do elitarnego grona po Amerykanach, Kanadyjczykach i Australijczykach.

W najbliższy czwartek, 29 października, odbędzie się premiera serialu dokumentalnego „Polscy Truckersi” wyprodukowanego przez Discovery Chanel. Program poświęcony pracy kierowców samochodów ciężarowych będzie jednym z czterech lokalnych produkcji kanału, które znajdą się w jesienne ramówce. Formuła programu powinna być znana zawodowym kierowcom, bowiem w przeszłości podobne programy realizowane były w Amercye, Kanadzie i Australii.

W programie będziemy mogli poznać tajniki pracy kierowcy pojazdów ciężarowych. Pomóc w tym mają czterej różni bohaterowie, którzy będą podróżowali z transportem zarówno na zachód, jak i na wschód. Jednym z bohaterów, może być znana Wam „Almerka” – 29-letnia Patrycja jeżdżąca na co dzień Volvo FH, której fanpejdż znajdziecie tutaj.

Jesteśmy ciekawi, jak wypadną „Polscy Truckersi”. Czy uda się w sposób rzetelny oddać wszystkie jasne i ciemne strony tego zawodu, a także czy program będzie ciekawy. O tym przekonamy się już w ten czwartek na antenie polskiego Discovery Channel. Czekamy z niecierpliwością.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!