Dostawcze Mercedesy z tytułem Dobrej Marki 2016

, 30 listopada 2015, 11:45

Warszawa. Modele Mercedes-Benz Vans – Citan, Vito i Sprinter – wygrywają w najnowszą edycję konkursu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Tytuły „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” są od 6 lat przyznawane najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom na polskim rynku. Godło „Dobra Marka” sygnalizuje, że dany produkt lub usługa skupia w sobie wszystkie kluczowe cechy świadczące o wysokiej jakości.

Wartość, aktywność i rozpoznawalność marek w poszczególnych kategoriach oceniane są na podstawie badań statystycznych przeprowadzonych przez redakcje „Forum Biznesu” i „Biznes Trendów”. Przedmiotem tych analiz jest m.in. pozycja rynkowa marek, produktów i usług, ich jakość oraz stopień zaufania klientów. Patronat nad programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Badania przeprowadzone są metodą sondaży telefonicznych (CATI), przeprowadzanych na grupie minimum 1000 osób, a także ankiet internetowych i wywiadów bezpośrednich. Co ważne, w pierwszej kolejności ankietowani przywołują konkretne marki z pamięci.

W ubiegłym roku Vito i Sprinter zostały w Niemczech uznane kurierskimi vanami roku, a Sprinter zdobył niedawno tytuł Auta Flotowego 2015 w Profesjonalnym Teście Flotowym SKFS. Aktualnie oferta Mercedes-Benz Vans obejmuje trzy modele – Citan, Vito i Sprinter – w szerokiej gamie wersji napędowych oraz nadwoziowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!