Karty flotowe euroShell akceptowane na myjniach Citronex Group

23 grudnia 2015, 10:29

Od grudnia posiadacze kart flotowych euroShell mogą bezgotówkowo korzystać z kompleksowych usług siedmiu myjni firmy Citronex dla aut ciężarowych. Myjnie są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie głównych szlaków tranzytowych Zachodniej Polski.

Współpraca z największą siecią myjni TIR w Polsce to doskonałe dopełnienie oferty euroShell przygotowanej dla firm spedycyjnych i transportowych realizujących przewozy na terenie całej Europy. Dzięki zawartemu z Citronex Group partnerstwu strategicznemu zyskują oni możliwość korzystania z usług mycia pojazdów ciężarowych na terenie naszego kraju, lub po powrocie do Polski, po cenach znacznie niższych niż za naszą zachodnią granicą. Myjnie Citronex to nowoczesne obiekty. Usługi myjni są dostępne 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Czystość się opłaca
Należy pamiętać, że czysty pojazd to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach Europy. Tablice rejestracyjne muszą być czytelne, a światła, szyby i lusterka muszą gwarantować pełną widoczność.
Za nieprzestrzeganie tych przepisów w Polsce grozi mandat w wysokości nawet 500 złotych, w Czechach za takie wykroczenie można zapłacić do 2000 CZK, a w Niemczech 30 Euro.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!