Części do maszyn budowlanych w Autos

7 stycznia 2016, 16:16

Od Nowego Roku w sieci Autos dostępna jest nowa gama produktów – części do maszyn budowlanych. Nowy asortyment jest dostępny w 33 oddziałach. Oferta obejmuje produkty dedykowane do takich marek jak JCB czy CAT.

Części do maszyn budowlanych debiutują w Autos wraz z nowym, 2016 rokiem. Już na początku do współpracy udało się pozyskać firmy, takie jak: BLACK IRON, EXIDE, CORTECO, HENGST, FUCHS, BOSCH, WIX, FLEDGUARD, MANN FILTER. Postawiono zdecydowanie na dobre i sprawdzone marki. Dzięki kooperacji z dostawcami zgromadzono bogaty asortyment wyjściowy, przeznaczony dla wybranych modeli koparko-ładowarek dwóch marek: JCB (3CX, 4CX) oraz Caterpillar (CAT) (428 i 432).

Autos budowlane czesciWarto podkreślić, że uruchomienie tej kategorii produktów poprzedził szereg specjalistycznych szkoleń pracowników Autos. Dzięki nim w każdej dedykowanej częściom do maszyn budowlanych filii dostępny jest specjalista, który opiekuje się klientami zainteresowanymi wyłącznie tym asortymentem, zapewniając wiedzę i doradztwo. Znajomość tematu poszerzyć można nie tylko przez bezpośredni kontakt ze sprzedawcami, lecz także poprzez stronę internetową firmy. Autos przygotował specjalną zakładkę dedykowaną tematowi części do sprzętu budowlanego. Znajdą się na niej aktualne informacje na temat dostępnego asortymentu, dostawców, promocji oraz kontakty do poszczególnych specjalistów w oddziałach.

 W ofercie dostępne są m.in.

zsd

Ponadto oferta obejmuje również filtry, oleje, smary i płyny eksploatacyjne, do pozostałych modeli i rodzajów maszyn JCB i CAT, a także innych marek produkujących sprzęt budowlany. W kolejnych miesiącach zostanie ona rozbudowana o części do minikoparek i ładowarek teleskopowych. Adres zakładki dedykowanej częściom do maszyn budowlanych to: www.autos.com.pl/maszyny

BUDOWLANKA

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!