Zobacz jak wyglądają nowe naczepy od Kögela

21 stycznia 2016, 15:26

W Monachium na targach Bauma w 2016 r. zostaną zaprezentowane: 3-osiowa wywrotka wannowa do transportu asfaltu oraz naczepa siodłowa do przewozu materiałów budowlanych

Na tegorocznych targach bauma w Monachium firma Kögel zaprezentuje swoją ofertę dla branży budowlanej. W dniach od 11 do 17 kwietnia 2016 r. w pawilonie Kögel/Humbaur nr FN/827/5 położonym w północnej części zewnętrznej powierzchni wystawienniczej goście z kraju i zagranicy będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą usług dla branży budowlanej świadczonych przez firmę Kögel.

3-osiowa wywrotka wannowa Kögel do transportu asfaltu
W północnej części zewnętrznego obszaru wystawienniczego firma Kögel zaprezentuje trójosiową wywrotkę wannową z całkowicie izolowaną wanną do asfaltu o pojemności 24 m³. Zgodnie z dyrektywą dot. asfaltu skrzynia wywrotki wannowej Kögel do transportu asfaltu jest całkowicie izolowana i wyposażona w zintegrowany czteropunktowe system pomiarowy oraz wskaźnik temperatury z drukarką. Na ekranie wyświetlacza pokazywane są naprzemiennie stan poszczególnych punktów pomiarowych oraz średnia wartość temperatury. W charakterze izolacji stosowany jest wysokiej klasy termoutwardzalny materiał izolacyjny, który nadaje się w szczególności do stosowania w temperaturach do 200°C.
naczepy
Kögel Multi
Ponadto na stoisku firmy Kögel można będzie zobaczyć naczepę typu Kögel Multi. To uniwersalna naczepa nadaje się szczególnie do transportu materiałów budowlanych oraz ochrony towarów przed warunkami atmosferycznymi w czasie transportu. Z uwagi na duże obciążenie konstrukcji siodłowa naczepa skrzyniowa posiada wzmocnione podwozie i sprzęg siodłowy o ładowności 15 ton. Aluminiowe burty można łatwo odczepiać w zależności od celu zastosowania. Tym samym naczepa Multi nadaje się doskonale do transportu różnego rodzaju materiałów budowlanych takich jak maty stalowe, towar na paletach i elementy betonowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!