Wyjedź na targi TAIPEI w Azji z pomocą PARP

1 lutego 2016, 10:46

Tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych. Zrzeszają wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej.

Targi składają się z 4 komplementarnych części: Międzynarodowych Targów Części Samochodowych i Akcesoriów Samochodowych (TAIPEI AMPA 2016), Międzynarodowych Targów Elektroniki Samochodowej (AUTOTRONICS TAIPEI 2016), Międzynarodowych Targów Motocyklowych (MOTORCYCLE TAIWAN 2016)  oraz Międzynarodowych Targów Pojazdów Elektrycznych (EV TAIWAN), które odbędą się w Tajpej, w dniach 6-9 kwietnia 2016 r. Tegoroczna impreza odbędzie się w Taipei Word Trade Centre NANGANG Exhibition Hall. Więcej informacji w naszym artykule.

Każdy z uczestników misji organizowanej przez PARP i Taiwan Trade Center Warsaw będzie miał możliwość m.in.:

  • bezpośrednich spotkań z tajwańskimi przedsiębiorcami, zaaranżowanymi wcześniej w oparciu o wskazania uczestników misji,
  • uczestnictwa w licznych imprezach towarzyszących (seminaria),
  • możliwość umówienia indywidualnych spotkań i wizyt w miejscowych firmach (w przypadku wyrażenia zainteresowania przez firmy biorące udział w misji). Organizator skontaktuje się z tajwańskimi przedsiębiorcami w celu zaaranżowania takich wizyt.

Targi skierowane są do przedstawicieli firm z branży samochodowej. Wśród głównych grup wystawianych produktów znajdują się m.in.: samochodowe części zamienne, części nadwozia i podwozia, karoserie samochodowe, części silników oraz osprzęt, części do pojazdów elektrycznych, układy hamulcowe, układy chłodzenia, układy sterowania, układy zawieszenia, układy wydechowe, oświetlenie, koła, opony, części gumowe oraz z tworzyw sztucznych, części elektryczne, elektronika i akcesoria samochodowe, oprzyrządowanie, narzędzia i wyposażenie warsztatu, klimatyzacja, zabezpieczenia, kosmetyka samochodowa i tuning oraz wiele innych.

Każdy przedsiębiorca, który weźmie udział w misji, otrzyma bezpłatnie wejściówki na wszystkie cztery imprezy targowe. Koszty jakie muszą ponieść uczestnicy to przelot, zakwaterowanie. Istnieje jednak możliwość ubiegania się o dofinansowanie/refundację kosztów w związku z uczestnictwem w misji (szczegóły u organizatorów).

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie go na adres: wojciech_chatys@parp.gov.pl

Więcej informacji udzieli:

Wojciech Chatys

Departament Promocji Gospodarczej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

tel.: +48 22 432 8547

Email: wojciech_chatys@parp.gov.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!