febi bilstein sponsorem zespołu w Wyścigach Ciężarówek FIA

18 marca 2016, 12:07

Firma febi bilstein została partnerem jednego z zespołów startujących w Mistrzostwach Europy w Wyścigach Ciężarówek FIA.

febiKiedy 30. kwietnia 2016 roku w austriackiej miejscowości Spielberg rozpocznie się nowa runda Mistrzostw Europy w Wyścigach Ciężarówek FIA, firma febi bilstein będzie obecna jak partner zespołu Schwabentruck Racing. Do zakończenia sezonu 9. października w Le Mans utytułowany kierowca Gerd Körber wystartuje łącznie siedem razy i z pewnością odegra istotną rolę w sportowej rywalizacji o czołowe pozycje.

Dział Samochodów Ciężarowych febi bilstein jest dumny z faktu rozpoczęcia współpracy z Zespołem Team Schwabentruck Racing. Trzykrotny mistrz Europy, Gerd Körber, może pochwalić się trzydziestoletnim doświadczeniem w wyścigach i całkowicie zasłużenie nosi przydomek „Mr. Truck Race“. Jako jedna z najbardziej znanych twarzy Mistrzostw Europy w Wyścigach Ciężarówek FIA, nadaje charakterystyczny wizerunek cieszącym się dużą popularnością wśród kibiców i pełnym mocy wyścigom samochodów ciężarowych.

Dla firmy febi bilstein współpraca z zespołem Schwabentruck jest podkreśleniem głębokiej więzi ze sportem samochodowym. Dział Samochodów Ciężarowych poprzez media społecznościowe będzie przekazywać informacje o przebiegu rajdów z udziałem Gerda Körbera.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!