Mechanicy Volvo Trucks powalczą o prestiżowy tytuł

1 kwietnia 2016, 15:32

Najlepsi profesjonaliści z sieci serwisowej Volvo Trucks spotkają się w półfinałach VISTA – wiodącego konkursu dla pracowników stacji obsługi. W półfinale regionu Baltic Sea Market, który odbędzie się 5 kwietnia w Göteborgu, wystąpi 7 zespołów z Polski.

Z ponad 18.500 uczestników, VISTA 2015-2016 pobiła swój własny rekord jako największego na świecie konkursu dla profesjonalistów z zakresu obsługi serwisowej. W grupie tej znalazły się 302 osoby z Polski. Poza półfinałem regionu Baltic Sea Market, półfinały rozegrane zostaną również w Kurytybie, Greensboro i Bangkoku. W ten sposób wyłonione zostaną 32 zespoły, które pod koniec maja spotkają się w światowym finale konkursu w Göteborgu, w Szwecji.
vista
VISTA stanowi doskonały sposób na porównanie poziomu usług świadczonych przez sieć serwisową Volvo Trucks na poszczególnych rynkach, a fakt, że do półfinału zakwalifikowało się 7 zespołów z Polski świadczy o wysokim poziomie kompetencji polskich stacji obsługi.

Na udziale w konkursie korzystają wszyscy jego uczestnicy – również Ci, którzy do półfinałów się nie zakwalifikowali, ponieważ opuścili konkurs bogatsi o nową wiedzę i umiejętności.

Poprzez konkurs VISTA weryfikowana jest umiejętność pracy zespołowej, rozwiązywania problemów i korzystania z dokumentacji Volvo – czyli tego, co jest niezbędne dla zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów. Wyniki VISTA pomagają również w identyfikacji potencjalnych obszarów dalszego doskonalenia. Wszystko to oznacza, że VISTA jest czymś więcej, niż tylko międzynarodowym współzawodnictwem – to zakrojony na dużą skalę program szkoleniowy.

Półfinał regionu Baltic Sea Market, którego częścią jest rynek polski, odbędzie się 5 kwietnia w Göteborgu.

Dalsze zmagania w VISTA 2015-2016: półfinały i światowy finał, można śledzić, odwiedzając stronę konkursu: (vista.volvo.com ). Obserwuj konkurs także na Facebooku: (www.facebook.com/VISTAworldchampionship).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!