TRW Aftermarket otrzymuje nagrodę Quality Excellence 2015 od Volvo Cars

7 kwietnia 2016, 10:54

Zakład TRW Aftermarket w Frydlancie, w Czechach, zajmujący się regeneracją części, otrzymał od Volvo Cars nagrodę jakości Quality Excellence za rok 2015. Wyróżnienie zostało przyznane za wybitne osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa, procesów jakościowych, obsługi klienta i dbałości o środowisko, co podkreśla pozycję TRW Aftermarket jako wiodącego dostawcy części i systemów Corner Module (hamulce, układy kierownicze i zawieszenia) na globalnym rynku części zamiennych.

Firma Volvo porównywała swoich dostawców pod kątem następujących kryteriów: niezawodności systemów i procesów produkcyjnych, bieżącej wydajności, wdrażania nowych rozwiązań, nieustannego rozwoju i opinii klientów.

Dnia 28 stycznia 2016 r., podczas ceremonii w Goeteborgu, w Szwecji, Lars Nyborg, Senior Vice President Purchasing & Manufacturing Volvo Cars, przekazał nagrodę na ręce Alessandro Lattarulo, Senior Sales Manager VMS, Parts & Service Europe oraz Gabrieli Prochazkovej, Programme Leader we Frydlancie.

„Kluczowym czynnikiem naszego sukcesu jest fakt, iż regenerowane części, które dostarczamy do Volvo niczym nie różnią się od części nowych. Produkty, które oferujemy testowane są według tych samej specyfikacji, co oryginalne części, objęte są identyczną gwarancją i posiadają równie wysoki standard obsługi posprzedażowej”, powiedział Jiri Horvath, Senior Manager Operations, Remanufacturing Group (RMG), Parts & Service Europe.
TRW_VOLVO_VQE_award
„Otrzymanie takiej nagrody ze strony Volvo Cars to ogromne wyróżnienie. Jesteśmy niezwykle dumni, że poświęcenie i ciężka praca całego zespołu Global Parts
& Service zostały w ten sposób docenione” dodał Horvath.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!