KH-KIPPER po targach Bauma

, 28 kwietnia 2016, 13:56

Podczas minionych budowlano-kopalnianych targów Bauma, stoisko KH-KIPPER cieszyło się sporym zainteresowaniem. W ciągu 7 dni targowych odwiedziło je kilkuset gości z całego świata – Europy, Afryki, Azji i Ameryki Północnej.

Targi Bauma nie mogłyby obejść się bez premier i nowości. W Monachium KH-KIPPER zaprezentował nowe modele zabudów do lekkiego i ciężkiego transportu budowlanego oraz ciekawe zabudowy kopalniane. Zwiedzający mogli obejrzeć łącznie 6 eksponatów zgromadzonych na stoisku KH-KIPPER i partnerów handlowych takich jak GINAF Nederland i MAN Truck & Bus.

Zamontowany na jednej z wywrotek kopalnianych nowoczesny system mierzenia przechyłu to jedna z nowości prezentowanych przez KH-KIPPER na Baumie. Zadaniem systemu jest bezpieczny wyładunek z wywrotki nawet na nierównej powierzchni. W trakcie imprezy zainteresowani mogli na żywo zobaczyć zasadę działania systemu – rozwiązania unikalnego w skali europejskich producentów zabudów.

– „Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska oraz zainteresowanie naszymi produktami. Sami oceniamy Targi bardzo pozytywnie – z tegorocznej edycji kolejny raz przyjeżdżamy z nowymi kontaktami i kilkoma kontraktami pozyskanymi w ciągu tych 7 dni targowych” – mówi Łukasz Karczewski, dyrektor handlowy KH-KIPPER. – „Taka impreza to doskonała okazja do owocnych spotkań biznesowych, przedyskutowania ważnych spraw i obejrzenia produktów na żywo. To największe i najważniejsze na świecie targi budowlane dla każdego kto liczy się w branży. Cieszymy się, że przyjeżdżają na nie osoby, które produktem są rzeczywiście zainteresowane.”

Według raportu opublikowanego przez organizatora zaraz po zakończeniu imprezy, tegoroczna edycja przyciągnęła do Monachium około 580 000 gości z 200 krajów, co oznacza ponad 9-procentowy wzrost w stosunku do Baumy 2013. Największa liczba zwiedzających przyjechała z Niemiec, dalej z Austrii, Szwajcarii, Włoch, Francji, Holandii, USA, Szwecji, Rosji, Polski i Czech.

Kolejne Targi Bauma odbędą się w Monachium w dniach 8-14 kwietnia 2019 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!