Nowe akcesoria na wiosnę w EnaTruck

, 29 kwietnia 2016, 12:05

Wraz z nadejściem wiosny, EnaTruck powiększyła swoją ofertę akcesoriów do pojazdów ciężarowych.

mercedes_arocs_H47-2_v2 (Kopiowanie)

Pierwszą z polecanych nowości jest designerska, włoska „wykończeniówka” ze stali nierdzewnej. Polerowane na lustrzany połysk wloty powietrza, elementy na drzwi, obrysówki klamek, na owiewki i osłony międzyosiowe o różnych wzorach, a nawet w podszybie i stalowe osłony przeciwsłoneczne.

174012vfh162013_acitoinox_-_volvo_fh4 (Kopiowanie)

Kolejne błyszczące, a dodatkowo ochronne akcesorium do ciężarówek to aluminiowe ramy Trux. Szwedzka produkcja to ramy na podszybie, w zderzak X-light i ramy tylne na światła robocze dla pojazdów specjalistycznych. Na ramie tylnej można zamontować lampy robocze, przydatne w pracach specjalnych. Na ramach X-light i na podszybie można zamocować zarówno lampy robocze jak i dodatkowe reflektory.

lampy_ostrzegawcze_LED_-_combo (Kopiowanie)

Uwagę na pewno przykują, a jednocześnie zwiększą bezpieczeństwo w ruchu, kierunkowe lampy ostrzegawcze LED. Produkty polecane są do pojazdów transportu budowlanego, ciężkich maszyn budowlanych i wózków widłowych, ale sprawdzą się również w klasycznym transporcie drogowym. W ofercie EnaTruck znajdują się lampy ze światłem o kolorze pomarańczowym, białym, niebieskim, czerwonym lub zielonym. Mają od 3. do 32. diod LED i od kilku do kilkunastu trybów błyskania. Są wodo-, i pyłoodporne (klasa IP67). Spełniają normę EMC.

chlapacze_Scania_z_gryfem2 (Kopiowanie)

Ozdobną, ale i ochronną funkcję pełnią chlapacze i fartuchy do pojazdów ciężarowych i naczep. Produkty charakteryzują się lepszym i trwalszym wykonaniem od powszechnie dostępnych na rynku. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu specjalnego giętkiego plastiku, nie gumy i druku, nie naklejania grafik. Dostępne są wersje ze specjalnym wyścieleniem włoskowym ExSpray, zwiększającym skuteczność działania.

Hadley_H00984_kit (Kopiowanie)

Kolejna nowość bardziej pasuje do hasła „daj się usłyszeć na drodze”, niż zobaczyć, gdyż chodzi o sygnały pneumatyczne Hadley. To zestawy przeznaczone do pojazdów ciężarowych, niewyposażonych w instalację pneumatyczną. Dostępne są zestawy o różnych długościach trąb: 15,5″, 20″, 26″ lub 29″ i mocy 120-133 dB (słyszalne nawet z odległości 2 km), z maskownicami lub bez, na elektrozawór lub sznurek, zespolone lub montowane oddzielnie.

 

Oferta EnaTruck obejmuje gamę ww. produktów do najnowszych modeli najpopularniejszych marek pojazdów ciężarowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!