ILS ciągle się rozwija

, 9 maja 2016, 15:12

Po udanych testach sorterów w Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu, odbyły się kolejne. Tym razem z sukcesem uruchomiono ostatnią szafę zasilająco-sterowniczą.

Do uruchomienia zasilania ostatniej szafy zasilająco-sterowniczej doszło pod koniec kwietnia. Szafa będzie odpowiadała za system taśmociągów znajdujący się w zabudowie regałowej oraz stację przyjęcia dostaw i zwrotów. Było to bardzo ważne operacyjnie wydarzenie, ponieważ umożliwia kontynuację testów. W najbliższym czasie wszystkie taśmociągi w danej części systemu będą mogły zostać połączone w całość i przechodzić kolejne testy.
00008
System taśmociągów i sorterów będzie składać się: ze stacji przyjęcia dostaw i zwrotów, taśmociągów, sortera towarów (cross-belt sorter, dzielącego towar na klientów) i sortera opakowań wysyłkowych (dzielącego opakowania wysyłkowe na kierunki). Pomiędzy sorterami znajdzie się dodatkowo stacja kontroli jakości oraz etykietowania i zamykania pojemników wysyłkowych.
Dla każdej z wymienionych części systemu przeznaczona jest jedna szafa zasilająco-sterownicza. Każdorazowe uruchomienie jednej szafy do tej pory, oznaczało kamień milowy w projekcie. Uruchomienie tej ostatniej oznacza, że w niedługim czasie cała instalacja mechaniczna zostanie ukończona.

Kompletna instalacja mechaniczna powinna zostać ukończona w czerwcu tego roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!