Total teraz także w Grodzisku Wielkopolskim

11 maja 2016, 10:31

Kolejna stacja paliw pod szyldem Total już otwarta. Tym razem mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego i podróżujący w okolicach tej miejscowości mogą zatankować paliwa francuskiego koncernu.

Na drogowej mapie Polski pojawiła się nowa stacja Total. Znajdująca się przy drodze krajowej nr 32 w Grodzisku Wielkopolskim (woj. wielkopolskie). W swojej ofercie ma oleje napędowe Diesel i Excellium Diesel oraz dwa rodzaje benzyn – Super 95 oraz Excellium 98 a także LPG. Stacja wyposażona jest w trzy dystrybutory wieloproduktowe oraz zbiornik naziemny do sprzedaży AdBlue.
Total Grodzisk Wielkopolski 3
Na stacji w Grodzisku Wielkopolskim można skorzystać z bezpłatnego WiFi i odpocząć przy kawie. Dla chcących zadbać o swój samochód przygotowano kompresor oraz samoobsługową 4-stanowiskową myjnię KARCHER, która posiada również stanowiska do mycia i suszenia dywaników.

Kierowcy samochodów ciężarowych mają do dyspozycji parking TIR, mogą także wziąć prysznic przed dalszą podróżą. Akceptowane są karty VISA, MasterCard, American Express oraz płatności kartami flotowymi Eurotrafic, UTA i DKV, które honorowane są w całej Europie.

„Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom komfortu podróżowania, dlatego stacje Total spełniają potrzeby zmotoryzowanych. Co więcej zależy nam na prowadzeniu serwisu na najwyższym poziomie, stąd też większość stacji Total pracuje w systemie 24/7 i przystosowana jest do obsługi klientów posiadających floty” – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Nową stację w portfolio Total Polska otwarto w wyniku partnerskiej współpracy, nawiązanej ze spółką P.W. ROMIX z wielkopolskiej miejscowości Siedlec. Klienci mogą skorzystać z jej oferty przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!