Akademia Elring sprawdzi Twoją wiedzę w zakresie uszczelnień

30 maja 2016, 23:48

Zostań Certyfikowanym Ekspertem Elring i odbierz swój softshell podczas Autos Truck Day.

Treningi i szkolenia techniczne zajmują wysoką pozycję w koncepcji obsługi serwisowej firmy Elring. Z uwagi na bardzo szybki postęp technologiczny oraz konieczność fachowego stosowania nowych narzędzi specjalistycznych ważne jest, aby wiedzieć, gdzie można znaleźć pomocne informacje oraz materiały szkoleniowe. Akademia Elring dostarcza właśnie te informacje dla każdego kto chce taką wiedzę zdobyć. Nasze narzedzie szkoleniowe jest oczywiście dostępne w polskiej wersji językowej. Umożliwia ono całodobowy dostęp do informacji na wyłączność dotyczących technologii uszczelnień jak i właściwych technik zaawansowanych napraw silników. Różnorodne zadania egzaminacyjne umożliwią otrzymanie tytułu Certified Expert!

W przeciwieństwie do szkoleń stacjonarnych e-learning ma tę zaletę, że można się nim zajmować niezależnie od czasu i miejsca. Ponadto kurs online stanowi atrakcyjną alternatywę dla szkoleń prowadzonych na miejscu. Akademia Elring już teraz daje możliwośći skorzystania ze szkoleń w formule e-learning z licznymi danymi technicznymi i materiałami szkoleniowymi. Aby uzyskać do nich dostęp, można się zalogować pod adresem www.akademie.elring.de/pl Nagrania wideo, najczęściej zadawane pytania oraz biblioteka regularnie dostarczają cennych informacji. Ponadto stale publikowane są animowane materiały wideo produkowane wyłącznie na potrzeby Akademii Elring. Stopień przyswojenia zdobytej wiedzy można sprawdzić w następnym etapie: na egzaminach. Po udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na pytania uczestnik otrzyma osobisty certyfikat. Dzięki temu jak prawdziwy ekspert zawsze będziesz na na bieżąco z wiadomościami na temat uszczelniania oraz fachowych napraw silników. Dzięki Akademii Erling można sprawdzać np. swoich pracowników, praktykantów, handlowców i sprzedawców.

Akademia Elring była początkowo dostępna w wersji dwujęzycznej. Odwiedzający otrzymywali informacje w języku niemieckim i angielskim. Niedawno udostępniono polską wersję Akademii.

– „Polski rynek wysokiej jakości części zamiennych zanotował w ostatnich latach dynamiczny wzrost. Polską wersję Akademii Elring tworzymy w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie.” – wyjaśnia Korneliusz Kąkol, kierownik działu sprzedaży w firmie Elring, odpowiedzialny za Polskę. – „Oferta akademii online będzie na bieżąco poszerzana, aktualizowana i uzupełniana zagadnieniami praktycznymi.”

Pozwól wyróżnić swój warsztat! Aby to osiągnąć, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami:

  • Zarejestruj się na stronie akademii www.akademie.elring.de/pl
  • Zdobądź w bibliotece informacje na temat koncernu Elring i jego produktów.
  • Przetestuj zdobytą wiedzę i rozwiąż różne zadania egzaminacyjne.
  • Po zaliczeniu wymienionych poniżej zadań wpisz swoje dane kontaktowe do formularza. W najbliższych dniach w Twojej skrzynce pojawi się certyfikat Elring.

Testy które należy zaliczyć, żeby zostać certyfikowanym ekspretem:

  • Profesjonalny montaż uszczelnienia głowicy cylindrów, część 1
  • Profesjonalny montaż uszczelnienia głowicy cylindrów, część 2
  • Technologia uszczelniania głowicy cylindrów

Pomyślelismy także o siłach sprzedażowych, dla których przygotowaliśmy osobny egzamin:

  • Szkolenie dystrybucyjne

Dzieki przetestowaniu i potwierdzeniu swojej wiedzy sprzedawcy w profesjonalny sposób będą w stanie obsługiwać klientów i służyć im swoją wiedzą techniczną. W ostatnim czasie dodaliśmy też egzamin dla mechaników mających do czynienia z naprawą silników w samochodach ciężarowych:

  • Technika uszczelnień w samochodach ciężarowych

UWAGA!

Każdy gość targów Autos Truck Day (posiadający zaproszenie), który odwiedzi stoisko Elring i okaże potwierdzenie zdobycia tytułu Certified Expert otrzyma od firmy wysokiej jakości softshell. Targi odbędą się 10 czerwca 2016 r.

 

Artykuł sponsorowany Elring

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!