Grupa Wróbel otwiera oddział Mercedes-Benz na Pomorzu

23 czerwca 2016, 11:29

Na początku lipca startuje działalność Grupy Wróbel w województwie pomorskim. Dealer Roku 2016 otwiera nowy, dziewiąty już oddział niemieckiej marki i tym samym obejmuje zasięgiem kolejną część Polski. W Straszynie k. Gdańska będzie prowadzona sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, dostawczych oraz pojazdów typu Unimog.

W najbliższym czasie w Straszynie będą prowadzone prace modernizacyjne, tak by przystosować obiekt do rozszerzenia oferty handlowej. Nowy dealer zadeklarował również, iż dalsza działalność punktu będzie oparta o istniejącą kadrę pracowników Eurotruck Sp. z o.o.

Swoja obecność na Pomorzu Grupa Wróbel zainauguruje podczas Targów Transportowych „Wybrzeże 2016”, które odbędą się 24 czerwca w Nowym Dworze Wejherowskim.

– Rok 2016 jest dopiero na półmetku, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to dla nas rok wyjątkowy – mówi Michał Łuczak, prezes Grupy Wróbel. Jesteśmy w fazie boomu inwestycyjnego, budujemy nowe obiekty i konsekwentnie rozwijamy naszą sieć dealerską na bazie marek premium. Kiedy w 2013 r. otrzymaliśmy tytuł Najlepszej dużej grupy dealerskiej wydawało się, że osiągnęliśmy już bardzo dużo. Patrząc z perspektywy dnia dzisiejszego okazuje się, że to był dopiero początek lawiny dobrych zdarzeń. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu obejmujemy właśnie swoim zasięgiem kolejne, piąte już województwo. To ważny krok, bo oznacza stabilność biznesową – kończy Łuczak.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!