Texa zdobywa prestiżową nagrodę

24 czerwca 2016, 14:12

Włoska firma wyróżniona w Londynie jako najlepszy europejski producent urządzeń diagnostycznych do pojazdów dostawczych oraz ciężarowych.

Nagroda Frost & Sullivan jest wyrazem uznania dla firm, które były w stanie wyróżnić się na poziomie światowym i zająć pozycję lidera dzięki innowacjom technologicznym, usługom dedykowanym dla klientów oraz rozwojowi strategicznych produktów na swoim rynku docelowym. Celem Frost & Sullivan, amerykańskiej grupy, która dostarcza analizy i badania rynku oraz oferuje doradztwo w zakresie strategii rozwoju w różnych sektorach przemysłu, jest, precyzyjna analiza, ocena i nagradzanie innowacyjnych przedsiębiorstw, które stanowią punkt odniesienia dla swojego sektora.

TEXA zdobyła prestiżową międzynarodową nagrodę “European Commercial Vehicle Diagnostics Customer Value Leadership Award 2015” Frost & Sullivan, za innowacyjne rozwiązania opracowane w ramach diagnostyki wielomarkowej pojazdów użytkowych oraz ciężarowych.
ikp
W uzasadnieniu przyznania nagrody, czytamy: “Narzędzia diagnostyczne TEXA zapewniają pokrycie na najwyższym poziomie, zarówno pod względem możliwości diagnostyki wielomarkowej, jak i ilości danych dostępnych w orogramowaniu. Zasięg pokrycia, oraz obszar objęty usługami wsparcia klienta, plasuje TEXA na najwyższym poziomie w ocenie klientów. Stała dbałość o innowacyjność produktów, takich jak linia wyświetlaczy AXONE i stacji klimatyzacji KONFORT, wraz z postępującym umacnianiem pozycji firmy na światowym rynku w ciągu pierwszych 20 lat działalności, są potwierdzeniem, że firma ta stawia klienta w centrum swoich strategii biznesowych.”

Po raz pierwszy TEXA zdobyła nagrodę Frost & Sullivan w 2007 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!