Nowości u DAF-a

, 21 maja 2008, 0:00

PACCAR Parts, prowadzący dystrybucję oryginalnych części DAF w Europie, poszerza program części zamiennych TRP o oryginalne części do osi SAF.

Strategia “one-stop-shop” („wszystko pod jednym dachem”), którą firma PACCAR Parts wprowadziła w 1995 r. pod nazwą TRP, umożliwia przewoźnikom nabycie w jednym miejscu wszystkich części zamiennych niezbędnych do ich floty samochodowej. Nowy katalog z częściami do wszystkich marek ciężarówek i naczep oraz akcesoriami do ich naprawy należy do najbardziej obszernych w branży samochodów ciężarowych. Program obejmuje ponad 60 000 artykułów, w tym oryginalne części SAF do osi przyczep i naczep.

TRP należy do najbardziej profesjonalnych i kompleksowych programów w zakresie części do wszystkich marek samochodów ciężarowych i naczep oraz akcesoriów do naprawy. Z uwagi na pełną integrację z systemem PACCAR Parts, zapewnia równie wysoki poziom serwisu, tak w zakresie jakości, jak i szybkości obsługi. PACCAR Parts Europa zapewnia poziom zaopatrzenia wynoszący 98% wszystkich pozycji katalogowych.

Do portfolio produktów dodano kompletny asortyment części do osi samochodów ciężarowych SAF. Ponieważ prawie 80% napraw i obsług ciężarówek związanych jest z osiami, PACCAR Parts dostarcza teraz również m.in. tarcze, okładziny, bębny i klocki hamulcowe SAF.

Całą gamę 60 000 artykułów z programu TRP można znaleźć w nowym katalogu on-line, gdzie można znaleźć bardzo szybko wybierając daną markę lub grupę części. Ponadto dostępna jest również nowa drukowana wersja katalogu. Części oraz nowy katalog TRP są dostępne wyłącznie u dealerów DAF.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!