EUROPART wchodzi na rynek (przygotowała firma Europart)

, 30 maja 2008, 0:00

EUROPART Polska to partnerskie przedsięwzięcie Pana Karola Prozner i firmy EUROPART Holding Gmbh z Niemiec. Polski właściciel wniósł do spółki dotychczasowe 15-letnie doświadczenie i pozycję rynkową, zwłaszcza w zakresie handlu częściami do naczep, osiągniętą w firmie PROTYL wraz z siecią 23 oddziałów i młodą, a już doświadczoną kadrą.

Partner niemiecki to największa firma w branży w Europie. O potencjale firmy świadczy jej obecność w 28 krajach Europy w sieci ponad 150 oddziałów oraz blisko 90 tysięcy indeksów na stanie magazynowym i 700 tysięcy w ofercie

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.23.59.*, 12 grudnia 2008, 0:00 0 0

UWAGA ! Ostrzeżenie dla partnerów handlowych Europartu i dostawców !!! EUROPART prowadzi nieuczciwą konkurencję sprowadzając z Niemiec nielegalnie na teren Polski komputer diagnostyczny JALTEST do diagnostyki aut użytkowych bez udziału wyłącznego importera na Polskę i jedynego koncesjonowanego przedstawiciela producenta na nasz kraj - firmy eN-TRUCK z Gdańska . Proponuje klientom urządzenie czasami nawet po dumpingowych cenach i nie informuje przy tym klientów , że urządzenie oferowane przez Europart nigdy nie będzie w pełni aktywne i w pełni sprawne. Bez uruchomienia pewnej funkcji , którą aktywować może jedyni wyłączny importer nie da się skopiować kaset , czy zmienić parametrów i ustawień fabrycznych . JALTEST od Europartu to trzeba powiedzieć 1/2 urządzenia. Stanowczo odradzamy współpracę z Europartem i przestrzegamy przed współpracą z tą firmą .

Odpowiedz

83.16.158.*, 12 stycznia 2009, 0:00 0 0

a ty tylko potrafisz kopiuj - wklej ? Koleś Ty tylko internet zaśmiecasz

Odpowiedz