Współpraca pomiędzy MAN-STAR Trucks i Starter TruckService

1 lipca 2008, 0:00

Począwszy od 1 lipca 2008 zmianie ulega formuła dotychczasowej współpracy pomiędzy Starter TruckService oraz MAN-STAR Trucks. Od tego dnia wszystkie przypadki Assistance obsługiwane będą centralnie przez MAN Service Mobile 24h w Monachium. Wszystkie zgłoszenia na dotychczasowy polski numer telefonu zostaną przekierowane do ww. Centrum Zgłoszeniowego MAN. Polscy klienci MAN mogą również telefonować bezpośrednio na dedykowany dla nich numer telefonu w Niemczech, gdzie zgłoszenia przyjmowane będą przez polskojęzyczny personel.

Również od lipca br. współpraca między Starter TruckService i MAN-STAR Trucks rozwijać się będzie głównie w zakresie usług Assistance technicznego na terenie Polski.
Starter TruckService to platforma Assistance dla pojazdów ciężarowych wszystkich marek obejmująca swym zakresem m.in.: naprawę na drodze, holowanie i serwis oponiarski. Poza typowo techniczną pomocą serwis obejmuje również: dowóz paliwa, dowóz gotówki na pokrycie kar i mandatów, rezerwację noclegów oraz przeładunek przewożonego towaru w sytuacjach kryzysowych na drodze.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!