Targi Kielce dla motoryzacji już tylko 7 dni do inauguracji

5 października 2016, 16:46

Branża niezależnych usług motoryzacyjnych w naszym kraju dynamicznie się rozwija. W innych krajach europejskich tempo jej rozwoju już na poziomie 1–2 proc. jest sukcesem. Polski rynek będzie dalej rósł wraz z powiększającym się parkiem samochodowym.Zapraszamy do odwiedzenia Motoryzacyjnej Jesieni organizowanej w Targach Kielce w dniach 11-13 X 2016.

Podczas II Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE oraz II Międzynarodowych Targów Opon i Gumy RTE, które odbędą się w Targach Kielce już od 11 do 13 października 2016 roku, producenci i dystrybutorzy zaprezentują wszystko co związane jest z przemysłem motoryzacyjnym. Zwiedzający zapoznają się zatem z szeroką gamą silników, elementów karoserii oraz innych części samochodowych. Wśród ofert znajdą się także opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek, przyczep, wszelkich innych pojazdów, a także felgi, obręcze, dętki, materiały do naprawy opon, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych, sposoby bieżnikowania i recyclingu opon. Zakres branżowy targów RTE obejmuje również gumę.

II Forum Oponiarskie, czyli merytorycznie o wulkanizacji

Pierwsze Forum Oponiarskie, które odbyło się  podczas zeszłorocznych Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączonych z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fachowców z branży. Wśród nich pojawili się producenci opon, właściciele oraz pracownicy zakładów mechanicznych i wulkanizacyjnych. Wiele pytań wzbudziły dwa pierwsze moduły – „TPMS: diagnoza, programowanie, montaż” i  „Uszkodzenia czujników TPMS”. W związku z tak dużym odzewem podczas Targów RTE 2016 odbędzie się kolejna edycja Forum Oponiarskiego. Organizują je czasopismo „Świat Opon” oraz Targi Kielce.

Wielka „Motoryzacyjna Jesień”

Wraz z APAE i RTE w październiku zadebiutują Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowej, a także Salon Turbo-Expo skierowany do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek. Mocnym punktem „Motoryzacyjnej Jesieni” w Targach Kielce będzie także wystawa poświęcona transportowi zbiorowemu TRANSEXPO oraz MOTO-TECH dla właścicieli stacji kontroli pojazdów. Zapraszamy do Targów Kielce od 11 do 13 października 2016 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!