Pora na wielki finał

23 września 2016, 13:33

Poznaliśmy już pierwsze wyniki konkursu Gala Biesiadna 2016. Do Karpacza na zaproszenie Inter Cars pojedzie 450 klientów.

Konkurs Gala Biesiadna 2016 zakończył się 9 września. Na platformie myintercars.com pojawiły się już wyniki klientów i ich ranking. Wiadomo więc, którzy uczestnicy osiągnęli najlepsze wyniki i wygrali w efekcie pojedyncze zaproszenie do udziału w finałowej gali w Karpaczu. Trafiły one do 450 osób. Każda z nich będzie może też dokupić dodatkowe zaproszenie dla osoby towarzyszącej.

Finał pełen atrakcji
Zwieńczeniem półrocznych zmagań będzie finałowa gala, która odbędzie się 7-9 października. Goście Inter Cars spędzą ten czas w luksusowych wnętrzach Hotelu Gołębiewski, zlokalizowanym u podnóża Śnieżki. Piękne widoki i udogodnienia oferowane przez sam hotel to jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na laureatów konkursu. Przed nimi bowiem pełen wrażeń weekend, podczas którego specjalnie dla gości Inter Cars wystąpią największe polskie gwiazdy.

Wieczór kabaretowy
Pierwszy punkt programu to wieczór kabaretowy. W piątek, 7 października, na scenie wystąpią Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem i Maciej Stuhr. Z tymi artystami wieczór nie ma prawa się nie udać! Dobra zabawa i śmiech niemal do łez gwarantowane.

Najlepszy smak z Magdą Gessler
subW sobotę, w ciągu dnia, goście galowi będą mogli spotkać się z Magdą Gessler, która poprowadzi dla nich panel kulinarny. M. Gessler to znana restauratorka, właścicielka i współtwórczyni wielu restauracji. Jak sama siebie określa – jest koneserką smaku. Właśnie tym smakiem i pasją do gotowania dzielić się będzie z uczestnikami finałowych atrakcji konkursu Gala Biesiadna. Zapowiada się niezwykłe i na pewno pyszne spotkanie.
Oprócz kulinarnych doznań, na uczestników finałowego weekendu czekać będzie jeszcze wiele innych atrakcji i możliwości, by w sposób ciekawy spędzić wolny czas.

Biesiada z orkiestrą Zbigniewa Górnego
W sobotę laureaci konkursu wezmą udział w wielkiej, wieczornej gali. To będzie prawdziwa biesiada, nawiązująca charakterem do niezapomnianych gal piosenki biesiadnej. Podstawą będzie oczywiście doskonałe jedzenie, uzupełniane przez muzykę na żywo i wspólne śpiewanie. W tym przypadku o najlepszy repertuar i wspaniałe widowisko zadba Zbigniew Górny wraz ze swoją orkiestrą oraz towarzyszący im artyści: Katarzyna Jamróz, Gang Marcela, Rudi Schubert, Władysław Grzywna, Kwartet Rampa, Beata Rybotycka, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus i Wojciech Kaleta.

Gwiazdy na gali disco
Pełen wrażeń wieczór zakończy gala muzyki disco. Przed gośćmi Inter Cars wystąpią zespoły Weekend, Boys i After Party. Uwielbiani przez słuchaczy artyści na pewno nie pozwolą nikomu stać w miejscu, lecz poderwą do tańca i wspólnego śpiewania.

Nagrody dla najlepszych
Podczas gali finałowej zostaną również wręczone nagrody dla najlepszych uczestników konkursu. Czekają na nich doładowania multikarty IC Premia Cash. Laureaci każdego z 15 rankingów, którzy zajmą miejsca od 1 do 5, otrzymają nagrodą pieniężną o wartości:

  • 1 miejsce – 10 000 zł,
  • 2 miejsce – 8 000 zł,
  • 3 miejsce – 6000 zł,
  • 4 miejsce – 4000 zł,
  • 5 miejsce – 2000 zł.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!