Statuetka Master Truck of the Year 2016 wręczona!

3 października 2016, 11:28

Decyzją dziennikarzy z 12 polskich redakcji zajmujących się tematyką transportową, tytuł Master Truck of the Year 2016 przyznany został ciągnikowi siodłowemu DAFa XF 460 FT Super Space Cab już w lipcu. Nagroda została oficjalnie przekazana 28 września 2016  na ręce nowego dyrektora zarządzającego DAF Trucks Polska, Macieja Taniewskiego.
Wyniki konkursu na Master Truck of the Year 2016 oficjalnie ogłoszono jeszcze w lipcu podczas zjazdu tuningowanych ciężarówek Master Truck. Prestiżowy tytuł przyznano modelowi XF 460 FT. O wynikach konkursu zadecydowały wspólnie redakcje branżowe w Polsce. Według specjalistów ciężarówka ta łączy w sobie usprawnienia, możliwości oraz przystępną cenę, co dla przewoźników ma duże znaczenie.
Jak zaznaczyli członkowie jury – „DAF XF 460 FT to samochód bardzo przyjazny kierowcy. Producent od lat dopracowywał ten model, aby w jak największym zakresie spełniał on wymagania jego użytkowników. Samochód jest nowoczesnym środkiem transportu, o konkurencyjnej cenie zakupu, osiągach wystarczających w zupełności do sprawnego wykonywania stawianych mu zadań i zużyciu paliwa nie odbiegającym od tego co oferuje konkurencja. Istotne jest również to, że właściciel/użytkownik ma wsparcie bardzo dobrze działającej sieci serwisowej, co pozwala na optymalizację całkowitego kosztu własności i użytkowania pojazdu.”
dafi
Tytuł wraz ze statuetką wręczone zostały Maciejowi Taniewskiemu, dyrektorowi zarządzającemu DAF Trucks Polska.

XF 20 lat marki w Polsce

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!