Nowa strona internetowa Continental

1 sierpnia 2008, 0:00

Czwarty sierpnia 2008 jest pierwszym dniem działania nowego serwisu Internetowego, poświęconego tylko i wyłącznie oponom użytkowym. Każdy wie, że aktualna, ciekawa i szybko przekazana informacja jest dzisiaj wymogiem czasu. Dlatego też Continental Opony Polska uruchomił swoją kolejna stronę internetową, tym razem pod adresem www.continental-truck-tires.pl . Jest to już 4 strona, po: www.continental.pl , www.uniroyal-online.plwww.barum-online.com , ale jest to pierwsza strona Internetowa poświecona tylko i wyłącznie oponom użytkowym, oraz usługom dedykowanym flotom ciężarowym i menadżerom flotowym.

Strona prezentuje pełną ofertę produktów działu opon ciężarowych pogrupowaną w trzy segmenty dedykowane dla transportu towarów: „Goods”, transportu ludzi: „People” i transportu budowlanego: „Construction”. „Prezentujemy również naszą technologię bieżnikowania opon, czym jest ContiLifeCycle, oraz mówimy o tym, że 4 życia to nie wszystko…” – zauważa Piotr Zielak – Dyrektor Generalny Continental Opony Polska.

Dodatkowo zamieściliśmy katalogi produktowe i techniczne, tapety, oraz zalecenia dotyczące pogłębiania opon, zawsze najświeższe informacje ze świata opon ciężarowych Continental.

Prezentowane na stronie WWW informacje, to dopiero początek, niebawem firma Continental zaprezentuje kolejne moduły pomocne wszystkim poszukującym wiedzy o oponach ciężarowych Continental.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!