Współpraca Teleroute z C Hartwig

9 sierpnia 2008, 0:00

Polski oddział Teleroute, i C.Hartwig Gdynia S.A. podpisały umowę o współpracy. Na mocy porozumienia 7 oddziałów C.Hartwig Gdynia S.A. będzie korzystało z giełdy ładunków Teleroute. Umowa umożliwi spedytorowi optymalizację efektywności w zarządzaniu ładunkami oraz umocnienie pozycji na rynku przewozów międzynarodowych, natomiast giełda Teleroute zyska większą liczbę ofert.

C.Hartwig Gdynia S.A. jest firmą działającą na rynku TSL w Polsce, oferującą kompleksowe usługi logistyczne. W zakresie transportu lądowego C.Hartwig Gdynia S.A. koncentruje się na spedycji ładunków do państw Europy Zachodniej, takich jak Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Austria i kraje Beneluksu. Firma zamierza także zwiększyć swoją obecność na rynkach Europy środkowo-wschodniej, takich jak Rumunia, w czym powinno pomóc jej przejęcie przez Teleroute w marcu br. rumuńskiej giełdy Bursa Transport.

Zgodnie z warunkami umowy podpisanej 1-szego czerwca 7 biur C.Hartwig Gdynia S.A. będzie korzystało z systemu Teleroute PRO. Dzięki temu firma będzie mogła ograniczyć koszty, efektywniej zarządzać czasem pracy specjalistów od logistyki i poprawić jakość obsługi swoich klientów. Współpraca zwiększy liczbę publikowanych ofert na giełdzie ładunków Teleroute o około 500 miesięcznie.

Wykorzystywana przez C.Hartwig Gdynia S.A. platforma Teleroute PRO charakteryzuje się prostym w obsłudze interfejsem oraz licznymi funkcjami, takimi jak m.in.:

Ubezpieczenie płatności – nowa usługa dodatkowa gwarantująca otrzymanie zapłaty za wykonany transport.

– Planner tras – profesjonalny system planowania tras; aplikacja oblicza czas trwania przejazdu dostarczana przez Map&Guide.

Katalog firm – katalog dostarcza cenne i aktualne informacje dotyczące tysięcy europejskich firm transportowych korzystających z giełdy Teleroute. Może być używany do wyszukiwania rzetelnych partnerów lub do sprawdzania ich wiarygodności.

Freight Talk – oparta na technologii komunikatorów internetowych aplikacja pozwalająca użytkownikom negocjować oferty frachtów w trybie online, potwierdzać odbiór i dostarczenie ładunków, jak również być w kontakcie z wszystkimi stronami zaangażowanymi w daną transakcję.

Agent Wyszukiwania – aplikacja poinformuje klienta o nowych ofertach na giełdzie nawet, jeżeli użytkownik nie siedzi przy komputerze. Informacja może być przesłana przez e-mail, faks lub SMS.

Bramka SMS – umożliwia użytkownikom w prosty sposób przesłać szczegółowe informacje do kierowców.

Freight Tools – alert z informacjami o nowych ofertach spełniających podane kryteria, umożliwiający przeglądanie ofert bez konieczności logowania się do systemu.

Zautomatyzowana giełda pojazdów – platforma łącząca wolne ciężarówki w systemie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez spedytorów. Pozwala dotrzeć z informacją o wolnym pojeździe do właściwych użytkowników wysyłając odpowiednie oferty do spedytorów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.185.194.*, 28 stycznia 2009, 0:00 0 0

Teleroute to lipa. Żadnych ładunków (5 na całą Polskę), a abonament prawie jak w Timo Com. Nie polecam. Słyszałem też że jak sie im poda nr karty kredytowej to potrafią sami ściągać kasę z konta

Odpowiedz

83.30.144.*, 16 czerwca 2009, 0:00 0 0

Artykuł nieaktualny, C.Hartwig zrezygnowało z giełdy - rozwiązali umowę.

Odpowiedz