Andreas Schmid Logistik zamawia naczepy Kögel na rok 2017

27 października 2016, 13:39

Andreas Schmid Logistik AG z siedzibą w bawarskim Gersthofen i Kögel Trailer GmbH & Co. KG na targach pojazdów użytkowych IAA 2016 porozumiały się, że Kögel pozostanie wyłącznym dostawcą naczep do firmy Andreas Schmid także w 2017 r. Na życzenie firmy Andreas Schmid Logistik, dokładna liczba pojazdów pozostała tajemnicą handlową.
koegel_andreas_schmid
Aktualnie Andreas Schmid Logistik dysponujący flotą 153 naczep i przyczep oraz 350 wymiennych nadwozi jest wiodącym międzynarodowym graczem na rynku logistyki zaopatrzeniowej i dystrybucyjnej. Firma w zarządzaniu ruchem swoich pojazdów na terenie całej Europy korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych. Dzięki rozbudowanej sieci IDS może oferować bardzo zróżnicowaną paletę produktów w zakresie systemowo kierowanej dystrybucji towarów drobnicowych na terenie Niemiec i innych krajów Europy Zachodniej i Wschodniej. Ponadto Andreas Schmid jako członek E.L.V.I.S. AG, ogólnoeuropejskiej kooperacji firm transportowych średniej wielkości, współpracuje z przeszło 160 partnerami dysponującymi łącznie flotą ponad 16 000 samochodów ciężarowych.

„Cieszymy się, że nasz długoletni partner Andreas Schmid Logistik także w 2017 r. postawił na kontynuację współpracy z regionalnym partnerem, czyli firmą Kögel”, powiedziała Petra Adrianowytsch, dyrektor zarządzająca, odpowiedzialna za sprzedaż w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) oraz rozwój w firmie Kögel. „Motto Kögel ‚Pasja w branży pojazdów użytkowych” oraz motto Andreas Schmid „Usługi z pasji” idealnie się uzupełniają. Nie tylko pasja w działaniu połączyła obie firmy, ale także środki realizacji tej pasji, czyli naczepy Kögel.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!