Irlandczycy wybrali Ciężarówkę Roku

3 listopada 2016, 15:52

Dystrybucyjny DAF CF z silnikiem PACCAR PX-7 zdobył wyróżnienie „Irlandzka Ciężarówka Roku” w kategorii „Distribution – Heavy Duty Rigid” w plebiscycie „2017 Fleet Transport Awards” w Dublinie.  Nagroda została wręczona podczas uroczystej kolacji w 10. rocznicę plebiscytu „Fleet Transport Awards”.

Nagrodzony DAF CF 6×2 wyposażony jest w silnik PACCAR PX-7 o pojemności 6,7 litr. W uzasadnieniu jury doceniło zalety małej masy silnika, dzięki której osiągnięto jedną z najlepszych nośności w branży. Jury podkreśliło, że bardzo dobrze wyposażona kabina dzienna jest przystosowana do potrzeb kierowców pracujących w sektorze dystrybucji, podobnie jak bardzo płynnie działająca automatyczna skrzynia biegów AS Tronic. Trzecia oś skrętna daje doskonałe możliwości manewrowania, co ma ogromne znaczenie w dystrybucji miejskiej i regionalnej.

Fleet Transport Magazine, Fleet Awards 2017, held at the Citywest hotel, Dublin. October 2016.

„Fleet Transport” to wiodący magazyn dla branży transportowej i samochodów ciężarowych w Republice Irlandii. Jarlath Sweeney, redaktor naczelny i prezes komisji oceniającej, skomentował: „Gratulujemy firmie DAF Trucks nieustannego unowocześniania serii CF, w tym wprowadzenia silnika o mniejszej pojemności skokowej i dalszej poprawy specyfikacji przez dodanie m. in. takich zaawansowanych funkcji, jak Adaptive Cruise Control i Lane Departure Assistance. Ciężarówka DAF CF FAN z silnikiem PACCAR PX-7 ma znakomite podwozie, które łączy niską masę własną z doskonałą możliwością manewrowania. Takie połączenie spełnia oczekiwania wielu klientów z wymagającego sektora dystrybucji.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!