Vaden Original w ofercie Inter Cars

7 listopada 2016, 23:59

Inter Cars został oficjalnym dystrybutorem marki Vaden Original. Dzięki temu rozszerzyła się oferta spółki w zakresie części do napraw sprężarek powietrza, nowych sprężarek, a także innych produktów do samochodów ciężarowych.

 

Od listopada 2016 roku Inter Cars jest oficjalnym dystrybutorem Vaden Original. W efekcie w asortymencie spółki znalazły się wszystkie niezbędne części do napraw sprężarek powietrza, nowe sprężarki, a także inne części do samochodów ciężarowych tej marki. Dzięki szerokiej ofercie produktowej oraz narzędziom do identyfikacji części regeneracja sprężarki nie będzie już stanowiła większego problemu.

info_pras_inter_cars_vaden_original

O marce

Firma Vaden Original zajmuje się wytwarzaniem produktów i półproduktów dla przemysłu motoryzacyjnego. Marka jest już znana na rynkach wielu krajów i nieustannie zdobywa kolejne, dzięki bardzo wysokiej jakości produktów oraz stałemu poszerzaniu asortymentu produkowanych wyrobów.

Vaden Original posiada własną linię produkcyjną. Jej zakres działalności jest bardzo szeroki, obejmując projektowanie, dział badawczo-rozwojowy, a także formowanie wtryskowe wyrobów z aluminium i tworzyw sztucznych. Firma specjalizuje się w technice odlewania ciśnieniowego, wytłaczaniu oraz obróbce mechanicznej przy użyciu zaawansowanych technologii.

Marka prowadzi działalność zgodnie z ogólnie uznanymi w przemyśle samochodowym normami systemu zarządzania jakością ISO/TS 16949:2009. Posiada również certyfikaty kontroli jakości TS EN ISO 9001:2008.

Wyroby Vaden Original cechuje wysoka jakość, niezawodność, trwałość oraz innowacyjność. Firma zawsze odpowiada na potrzeby i wymagania swoich klientów na całym świecie. Prowadzi szeroką działalność na niezależnym rynku części samochodowych.

Więcej informacji

Pełną ofertę Vaden Original znaleźć można w katalogach producenta, dostępnych w sieci dystrybucyjnej Inter Cars. Można je również pobrać w wersji elektronicznej ze strony http://truck.intercars.com.pl/pl/oferta/katalogi/

Więcej informacji na temat asortymentu Vaden Original w ofercie Inter Cars można uzyskać również, kontaktując się bezpośrednio ze specjalistą ds. tego produktu w spółce, Krystianem Witosem: kwitos@intercars.eu, tel. +48 691 691 028.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!