Nagroda DAFa dla ContiTech

22 sierpnia 2008, 0:00

Należący do grupy PACCAR holenderski producent pojazdów użytkowych DAF Trucks przyznał wyróżnienie dla ContiTech Air Springs Systems za szczególną jakość dostaw. ContiTech wyposaża linie pierwszego montażu pojazdów serii XF, CF i LF w miechy zawieszenia pneumatycznego osi.

W roku 2007 ContiTech, jako specjalista w dziedzinie elastomerów, spełnił wysoką wytyczną DAF-a odnośnie do jakości – 50 ppm (parts per million), a czasem nawet schodził poniżej tej wartości.

– Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia. Nagroda DAF Qualitiy Achievement jest docenieniem naszej filozofii „Zero błedów” i potwierdza, że w procesach produkcyjnych nieustannie dbamy o zapewnienie jednorodnie wysokiej jakosci – mówi Diethelm Bauch, szef segmentu pierwszego montażu dla samochodów użytkowych.

W 2006 roku, po wieloletniej przerwie, ContiTech zaczął na nowo zaopatrywać DAF Trucks. Teraz wręczając nagrodę Quality Achievement 2007 za jakość produktów, DAF uhonorował również elastyczność ContiTech-a i docenił jego ukierunkowanie na potrzeby klienta nawet podczas krótkotrwałych wahań popytu.

–Nagroda ta jest także potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy naszych kolegów z ContiTech Lastik – dodaje Bauch. Systemy zawieszenia pneumatycznego dla DAF Trucks są prawie w całosci produkowane w tureckim zakładzie ContiTecha w Bursie i dostarczane „just in time” do Eindhoven.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!