Nowe rozmiary opon Uniroyal

16 listopada 2016, 14:23

Warszawa, 15 listopada 2016 r. – Oferta opon Uniroyal do transportu regionalnego i długodystansowego została poszerzona o nowe rozmiary ogumienia na każdą oś pojazdu. Opony Uniroyal przeznaczone są zarówno do autobusów, jak i pojazdów ciężarowych.

Rodzina opon Uniroyal została uzupełniona o modele FH 40 na oś prowadzącą
i DH 40 na oś napędową w rozmiarze 315/70 R 22.5, a także o nowy model opony TH 40 do naczep w rozmiarach 385/55 R 22.5 i 385/65 R 22.5. Opony gwarantują długie przebiegi oraz wysoki poziom trakcji, nawet na mokrej nawierzchni.
continental_new_uniroyal_tyre_line
Nowy wzór bieżnika
Zarówno w oponie FH 40 na oś prowadzącą, jak i w modelu DH 40 na oś napędową, zastosowano nowy wzór bieżnika, który gwarantuje doskonałą przyczepność i bezpieczne prowadzenia nawet w ulewnym deszczu. Ponadto model FH 40 wyróżnia homologacja M+S, natomiast opona DH 40 oprócz oznaczenia M+S posiada również symbol 3MPSF (trzech szczytów górskich i płatka śniegu), co oznacza, że może uzyskać lepsze osiągi na błocie czy śniegu.

Uniroyal do naczep
Marka Uniroyal oferuje również idealne rozwiązanie do naczep – oponę TH 40 dostępną
w rozmiarach 385/55 R 22.5 i 385/65 R 22.5. Dzięki zoptymalizowanej mieszance gumowej, opona jest wyjątkowo odporna na rozcięcia oraz gwarantuje wysokie przebiegi i długi okres eksploatacji.

Ponadto stopka karkasu w oponach Uniroyal została wzmocniona w celu zwiększenia ich trwałości. Dzięki optymalnej gęstości kordu, opony mogą wytrzymać zmienne obciążenie, a specjalna warstwa wewnętrzna zapobiega stopniowej utracie ciśnienia. Natomiast bieżnikowalny karkas pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji opon, co wpływa na efektywność kosztową floty pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!