Charytatywny kalendarz „Szpilki w transporcie”

24 listopada 2016, 10:28

W kalendarzu „Szpilki w transporcie” wystąpiły kobiety – zawodowo kierujące pojazdami ciężarowymi. Przyświecał im szczytny cel – wsparcie jednego z kierowców w walce z rakiem. Akcję organizuje Grupa DBK.

untitled-1s„Szpilki w transporcie” to charytatywny kalendarz na 2017r. Jego bohaterkami zostały kobiety, które na co dzień pracują jako kierowcy ciężarówek. Wspólnie z Grupą DBK, tych 12 wyjątkowych dziewczyn postanowiło przełamać stereotyp o profesji kierowcy i zrealizować szczytny cel, gdyż dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany Jackowi Dziemieszonkowi, zawodowemu kierowcy pojazdów ciężarowych.

– „Grupa DBK, jako firma społecznie odpowiedzialna, kładzie duży nacisk na realizację działań charytatywnych i prospołecznych. Ostatnia działania są ukierunkowane na szczególnie nam bliską grupę zawodową – kierowców pojazdów ciężarowych i to im dedykujemy projekt „Szpilki w transporcie” – opowiada Beata Dębska, dyrektor marketingu w Grupie DBK. – „To nowatorski projekt w naszej branży, zwracający nie tylko uwagę na rolę kobiet w transporcie, ale także na tak liczną grupę zawodową, jaką stanowią kierowcy w Polsce.”

untitled-s

Do tej pory Jacek Dziemieszonek wiódł szczęśliwe życie z kochającą rodziną, spełniając się w roli kierowcy w jednej z firm transportowych w woj. opolskim. Jest ojcem dwójki małych dzieci – rocznej Marysi oraz 5-letniego Antosia. Jednak pewnego dnia usłyszał diagnozę, która niestety zmieniła wszystko – nieoperacyjny nowotwór na wlocie do żołądka. Dzięki leczeniu (chemioterapia + naświetlania) Jacek „wygrał” już rok życia, ale walka trwa nadal – dotychczasowe leczenie pochłonęło ponad 200 000 zł, a wciąż potrzeba więcej. Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany Jackowi na dalsze leczenie i walkę z nowotworem.

untitled-1

Kalendarz „Szpilki w transporcie” to nie tylko historia 12 kobiet, które reprezentują coraz liczniejszą grupę zawodową w Polsce, ale także chęć niesienia pomocy – tym razem Jackowi. Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany na jego dalsze leczenie. Koszt jednego kalendarza to jedynie 30 zł brutto. Już teraz można go zamówić poprzez stronę www.szpilkiwtransporcie.pl z wysyłką pod wskazany adres. Od najbliższego poniedziałku (28 listopada) kalendarze będą dostępne w sprzedaży we wszystkich serwisach Grupy DBK – adresy oddziałów można sprawdzić na www.grupadbk.com.

Zapraszamy również za kulisy sesji zdjęciowej do kalendarza „Szpilki w transporcie”:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!