VIBRACOUSTIC: Resory pneumatyczne zawieszenia (źródło: Pressestelle VibraCoustic)

8 września 2008, 0:00

„Skóra słonia” – bilans jednego roku eksploatacji. Innowartorskie rozwiązanie w postaci nowej specjalnej struktury powierzchni resorów pneumatycznych marki aircruise (producent VIBRACOUSTIC) przypominającej w dotyku i wyglądzie skórę słonia pozwala na pierwszy bilans po ponad rocznym użytkowaniu na drogach wszystkich kontynentów, w esktremalnych warunkach klimatycznych i na różnych nawierzchniach jezdni.

Resory pneumatyczne są znaczącym czynnikiem wpływającym na jakość i funkcjonalność zawieszenia pojazdu, który winien gwarantować optymalną kombinację bezpieczeńswa, dynamiki i wygody, niezależnie od silnie zróżnicowanych stanów załadunku pojazdu oraz jakości nawierzchni dróg.

Wyniki przeprowadzonych badań eksploatacji pojazdów, gdzie zastosowano resory aircruise™ ze „skórą słonia” nie tylko w pełni potwierdzają, ale w wielu aspektach przekraczają założenia producenta. Nowa chropowata struktura powierzchni przeciwdziała osadzaniu się nieczystości i kurzu zapobiegając tym samym powstawaniu uszkodzeń warstwy zewnętrznej. Jednocześnie membrana wykazuje znacznie większą odporność na oddziaływanie ozonu. Są to czynniki wpływające bardzo dodatnio na jakość i eksploatację produktów aircruise™ podwyższając żywotność membran nawet do 15%, w wyniku czego wymagana w branży gwarancja przebiegu 5 milionów cykli zostaje znacznie przekroczona. Tym wyróżniają się membrany ze „skórą słonia” w stosunku do konkurencji, przy czym od niskojakościowych plagiatów i tanich kopii odbiegają one diametralnie.

„Skóra słonia” została opatrzona patentem i jest znakiem szczególnym membran marki aircruise™, która dysponuje ponad 350 typami resorów oryginalnej najwyższej jakości. Wyłącznym przedstawicielem marki aircruise™ producenta VIBRACOUSTIC w Polsce jest firma handlowa TransComfort (www.transcomfort.pl). Resory z nową powierzchnią cieszą się coraz większą popularnością szczególnie wśród użytkowników zdanych na trudne warunki drogowe.

Najlepszą referencją resorów ze „skórą słonia” marki aircruise™ są dostawy na pierwsze wyposażenie do polskich producentów SOLARIS Bus & Coach, MAN Star & Truck i AUTOSAN.

Targi AUTOMECHANIKA 2008 Frankfurt/M.
16.-21.09.2008
Hala Nr. 3.1 Stoisko Nr. B 75

Targi IAA 2008 Hannover
25.09. – 02.10.2008
Hala Nr. 26, Stoisko Nr. C48

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.143.162.*, 17 września 2008, 0:00 0 0

"niskojakościowe plagiaty" - jakie piękne określenie :-)

Odpowiedz

83.143.162.*, 17 września 2008, 0:00 0 0

"niskojakościowe plagiaty" - jakie piękne określenie :-)

Odpowiedz