Wygraj kalendarz warsztatowy febi na rok 2017

5 grudnia 2016, 22:56

Jak co roku, firma febi wydała swój kalendarz warsztatowy, w którym tym razem piękne kobiety pozują na tle malowniczych krajobrazów Południowej Afryki. Mamy do rozdania 15 kalendarzy, zachęcamy do zabawy!

Znany na całym świecie producent i dostawca części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych rozprowadza kalendarz wyłącznie wśród niezależnych warsztatów i klientów na wszystkich kontynentach. Najprostszym sposobem wejścia w posiadanie publikacji może okazać się wzięcie udziału w naszym konkursie.

Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie:

Która to edycja kalendarza febi bilstein?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: malgorzata.werkowska@truckfocus.pl

Nagrody zdobędą autorzy co trzeciej nadesłanej do nas wiadomości z prawidłowymi odpowiedziami aż do wyczerpania zapasu kalendarzy. Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy czytelnik może wysłać tylko jedną wiadomość.

 

Poniżej kilka zdjęć z nowego kalendarza febi i więcej informacji o nim:

Bezkresna plaża, lazurowe morze i atrakcyjne kobiety: nowe wydanie kalendarza warsztatowego febi bilstein eksponuje zmysłową stronę Afryki Południowej.

W tym roku sesja zdjęciowa odbyła się w Kapsztadzie. Do leżącego na obrzeżach milionowej metropolii Maiden‘s Cove zazwyczaj podążają turyści w poszukiwaniu miejsca na spędzenie urlopu marzeń. W kwietniu miejsce to stało się plenerem kalendarza febi na rok 2017: na pierwszym planie modelki, a w tle zapierający dech w piersiach łańcuch górski „Dwunastu Apostołów”.

Pochodzący z Essen fotograf – Christian Deutscher – uwiecznił cztery miejscowe piękności nie tylko w tej scenerii. Simone, Shané, Danielle i Sonja pozowały również w lokalnym warsztacie oraz na opuszczonym, nigdy nie dokończonym odcinku autostrady. Następnie na planie pojawiły się oldtimery – od eleganckiego, brytyjskiego MG Roadster po sportowego Forda Mustanga.

Wrażeń z sesji fotograficznej dostarcza trailer „making of“:


Marka produktowa febi należy do grupy bilstein skupiającej również inne znane marki: SWAG oraz Blue Print. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.bilsteingroup.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!